هادی موحد نیا فرمانده سپاه ناحیه سبزوار در گفت‌وگو با صبح توس؛ بابیان اینکه رزمایش کمک مؤمنانه به همت بسیجیان سبزواری همچنان در حال اجرا است اظهار داشت: در این مرحله از رزمایش دو هزار و 200 بسته کمک‌معیشتی در بین نیازمندان سبزواری توزیع‌شده است.

وی با اشاره به اقلام موجود در هرکدام از بسته که شامل مواد غذایی و برخی مایحتاج زندگی است تصریح کرد: بیش از 3 میلیارد و 500 میلیون تومان مبلغی است که در این مرحله از رزمایش جمع‌آوری‌شده و در قالب بسته‌های معیشتی در بین نیازمندان توزیع‌شده است.

موحد نیا در ادامه به نحوه توزیع این بسته‌ها در بین نیازمندان واقعی و افراد آسیب‌دیده پس شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: از ابتدای آغاز رزمایش نیازمندان شناسایی‌شده در شهرستان پایش شده‌اند تا حداقل تمامی افراد نیازمند یک‌مرتبه از این کمک‌ها بهره‌مند شوند.

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار همچنین بابیان اینکه این کمک‌ها در قالب سومین مرحله از توزیع انجام‌شده است تأکید کرد: از ابتدای شروع رزمایش در طی چند ماه گذشته تاکنون بیش از بیش از 17 هزار بسته معیشتی توسط ناحیه مقاومت بسیج در سبزوار توزیع ‌شده است.

وی همچنین از توزیع شش هزار و پانصد بسته گوشت قرمز علاوه بربسته های غذایی در سبزوار خبر داد و افزود: این اقلام بیشتر توسط پایگاه‌های بسیج و در قالب قربانی به نیت سلامتی امام زمان (عج) صورت گرفته است.

موحد نیا ادامه داد: پخت و توزیع بیش از 12500 پرس غذا در این مدت نیز از دیگر اقدامات بسیجیان بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار به تهیه و توزیع 135 مورد جهیزیه برای نوعروسان اشاره کرد و افزود: تهیه این اقلام بیش از یک میلیارد تومان هزینه در پی داشته است که باهدف ترویج ازدواج آسان انجام ‌شده است.

انتهای پیام/