احمد رضاپور، رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ با اشاره به مشارکت و حضور داوطلبان این جمعیت در کمک به نیازمندان اظهار داشت: تاکنون تعداد ۳۰۰ بسته غذایی به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال در قالب طرح ملی همای رحمت و دست یار جمعیت هلال احمر برای خانواده های کم برخوردار و متاثر از ویروس کرونا تهیه و دومین مرحله توزیع آن آغاز شده است.

وی با بیان اینکه این کمک ها از محل جمع آوری کمک های مردمی و با مشارکت خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر است، خاطرنشان کرد: در مرحله اول اجرای این طرح، تعداد ۱۵۰ بسته غذایی در آستانه نوروز سال ۱۳۹۹ تهیه و بین خانواده های کم برخوردار توزیع شده بود.

رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر با تاکید بر اینکه جمعیت هلال احمر وظیفه خود می داند در بسیاری از امور بویژه زمان حال که ویروس منحوس کرونا جامعه را در برگرفته است به نحو احسن خدمت رسانی خود را انجام دهد، تصریح کرد: شناسایی افراد نیازمندی که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نیستند توسط داوطلبان و همکاری برخی از دستگاه ها انجام شده است.

وی در پایان اذعان کرد: پذیرای کمک ها و نیات خیر همشهریان عزیز برای ادامه کمک رسانی به اقشار آسیب پذیر و متاثر از ویروس کرونا در شهرستان های کاشمر، خلیل آباد و کوهسرخ هستیم.

انتهای پیام/