ماشاالله شاهمرادی زاده، بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با صبح توس گفت: حضور در انتخابات اولین مرحله است و پیگیری عملکرد نمایندگان توسط مردم بعد از انتخابات گام مهم دیگری است.

وی همچنین بر لزوم شناخت مردم از کاندیداها تاکید کرد و افزود: نمایندگانی که در مورد مسائلی که مربوط به امنیت کشور است عقب نشینی می کنند و مشکلات کشور را متوجه نیروهای نظامی می دانند و می گویند ما باید شبیه آلمان، چین و ژاپن باشیم، در صورت ورود به مجلس هم پیگیر لوایح و قوانینی خواهند بود که منجر به تضعیف و فلج شدن کشور خواهد شد و بعد این ادعا را مطرح می کنند که در صورت تقلید از راه کشورهای غربی و یا چین و ژاپن ما می توانیم از این وضعیت خودساخته خارج شویم.

شاهمرادی زاده با اشاره به اینکه رسانه‌های خارجی با القا ناامیدی به دنبال کم رنگ کردن شور انتخاباتی هستند، گفت: مردم ایران باید با دقت وضعیت ایرانیان خارج از کشور را بررسی کنند و تنها به تبلیغات رسانه‌های خارجی در مورد این موضوع بسنده نکنند، رسانه هایی که در پی القا حس یاس و ناامیدی در مردم ایران هستند و راه‌حل رهایی از این حس را مهاجرت به کشورهای دیگر معرفی می‌کنند.

بازیگر سینما و تلویزیون افزود: کسی که تمایلی برای حضور در انتخابات ندارد همیشه به دنبال بهانه‌ای است برای شانه‌خالی کردن از این وظیفه، و حضور در انتخابات باعث شادی قلب امام زمان (عج) خواهد شد و عدم حضور سبب شادی ترامپ؛ وی ادامه داد که این افراد 40 سال است که همین بهانه ها را تکرار می کنند.

وی افزود: کسی که تمایلی برای حضور در انتخابات ندارد همیشه به دنبال بهانه‌ای است برای شانه‌خالی کردن از این وظیفه و این افراد 40 سال است که همین بهانه ها را تکرار می کنند از طرف دیگر حضور در انتخابات باعث شادی قلب امام زمان (عج) خواهد شد و عدم حضور سبب شادی ترامپ.

شاهمرادی زاده در پایان گفت: اگر دشمنان ایران در این کشور نفوذ کنند و بر آن مسلط شوند همه کشور را نابود خواهند کرد.

انتهای پیام/