سعید چیتی، بخشدار مرکزی کاشمر در گفتگو با خبرنگار صبح توس، اظهار داشت: بخشداری مرکزی کاشمر با مشارکت دهیاران، خیرین و روستازادگان کاشمری مقیم در شهرهای مختلف کشور به منظور کمک به دانش آموزان نیازمند موفق به تهیه و توزیع لوازم التحرير برای ۱۶۰۳ دانش آموز محروم روستایی شد.

وی ادامه داد: ارزش ریالی لوازم التحرير تهیه شده برای این دانش آموزان یک میلیارد و ۴۵ میلیون ریال بوده است.

بخشدار مرکزی کاشمر با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای جذب همکاری خیرین تصریح کرد: دستیابی به توسعه پایدار روستایی و نیز رفع محرومیت از روستاها جز با ایفای نقش و حضور فعالانه مردم در مسائل مربوط به روستای خود محقق نمی شود و از این رو بخشداری مرکزی کاشمر طرح تشکیل مجمع خیرین را در تمامی روستاهای این بخش در دستور کار خود قرار داده است.

چیتی یادآور شد: مجمع خیرین روستا مجمعی متشکل از معتمدان هر روستا می باشد که اقدام به جلب همکاری اهالی روستا و نیز روستازادگان ساکن در سایر شهرهای کشور می کنند.

بخشدار مرکزی کاشمر خاطرنشان کرد: کمک جمع آوری شده برای ۱۶۰۰ دانش آموز روستایی یکی از فعالیت های مجمع خیرین روستاها به حساب می آید ضمن اینکه خیرین در سایر حوزه ها همچون عمرانی، فرهنگی، بهداشت و درمان و ورزشی نیز مشارکت های بسیار خوبی داشته اند.

انتهای پیام/