به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام محمدکاظم طباطبایی، امام جمعه کاشمر ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه کاشمر اظهار داشت: دانشجویان همیشه در مبارزات علیه استعمار و سلطه طاغوت پیشگام و پیش قدم بوده اند.

وی با بیان اینکه دانشجویان در مبارزات ملت بزرگ ایران و پیروزی انقلاب اسلامی سهم مهمی داشتند، خاطرنشان کرد: بیداری، آگاهی و بصیرت و حضور در صحنه های سیاسی و دینی و ملی از شاخصه های دانشجویان عزیز ما است.

خطیب جمعه کاشمر با تاکید بر اینکه دشمنان قسم خورده بی رحم و بی منطق ما، توطئه ها و دسیسه های خود را متوجه دانشگاه کرده اند، تصریح کرد: دانشجویان ما باید توجه داشته باشند که مثل همیشه توطئه های دشمنان را خنثی و نقش بر آب کنند.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه باید سنگر مبارزه با استکبار باشد، اذعان کرد: دانشجویان زمانی که مطالبات خود را بیان کنند مواظب دشمنان و ایادی استکبار باشند چون این دشمنان به دنبال بازگرداندن دوباره آمریکا و استکبار به ایران هستند.

طباطبایی با بیان اینکه دانشجویان خود نیز از افراد آشوبگر و سلطه استکبار بیزار و متنفر هستند و همیشه در مبارزه با استکبار پیشگام هستند، عنوان کرد: دانشجویان باید مراقب و مواظب دسیسه های دشمن باشند.

انتهای پیام/