به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام علی محمدی امام جمعه موقت کاشمر، ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه کاشمر با بیان اینکه خودباوری باید در جامعه اسلامی تقویت شود و مردم نسبت به آینده امیدوار باشند، اظهار داشت: نا امیدی از معصیت های خداوند است و کشور باید  به جایی برسد که کشورهای دیگر به آن بیشتر از این غبطه بخورند.

وی با تاکید بر اینکه کارهای خوبی در کشور در حال رخ دادن است، خاطرنشان کرد: رونمایی از جت آموزشی یاسین که به دست توانمند متخصصین داخلی وزارت دفاع ساخته شد، بسیار ارزشمند است.

خطیب جمعه کاشمر همچنین ادامه داد: این رونمایی نشان داد که استعدادهای خوبی در کشور وجود دارد که مسئولان باید این استعدادها را تقویت کنند تا تولیدات داخلی تقویت شود.

وی در ادامه با اشاره به دستگیری روح الله زم در چند روز اخیر، تصریح کرد: دستگیری سرشبکه گروه های ضد انقلاب، فردی که در حمایت همه جانبه آمریکا، اسرائیل و کشورهای اروپایی قرار داشت شاهکار اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که بسیار حائز اهمیت است.

محمدی با بیان اینکه این دستگیری تمام دستگاه های سیاسی و جاسوسی غرب و شرق را به خود مشغول کرده است، اذعان کرد: اهمیت این موضوع زمانی مشخص می شود که این فرد در اغتشاشات سال ۹۶ دست داشت و رهبری ضد انقلاب در خارج را بر عهده داشت و همه امید سلطنت طلب ها و منافقین و نفوذی های داخلی به او بود و به زودی نفوذی های داخلی که با پول کشور بر علیه نظام توطئه آفرینی می کنند معرفی خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه شفافیت مالی مسئولان یک مطالعه عمومی و مردمی است، عنوان کرد: مردم مسئولانی می خواهند که  خدمتگذار جامعه باشند و بدانند که این مسئولان در پی جمع آوری ثروت نیستند و همه باید به طرحی که در مجلس مصوب شده است عمل کنند و اموال خود در لحظه ورود و خروج از مسئولیت اعلام کنند.

امام جمعه موقت کاشمر با تاکید بر اینکه عده انگشت شماری هستند که در عرصه خدمت به مردم خیانت می کنند، تشریح کرد: دستگاه قضایی باید جلوی مال اندوزی برخی از مسئولان را بگیرد.

وی با بیان اینکه در جامعه انقلابی ما که باید اولویت هایی در کشور مورد توجه قرار گیرد برخی از روزنامه ها، مسئولان و سایت ها اولویت های کشور را به عنوان اولویت های ثانویه معرفی می کنند، تاکید کرد: مظهر اصلی قدرت، قدرت مردمی و پشتیبانی مردمی است  و مسائل حاشیه ای نباید جزو مسائل اصلی مطرح شود.

حجت الاسلام محمدی با اشاره به اینکه معضلات اجتماعی، تقویت مقاومت ملی، رفع مشکلات و گرانی ها و... جزو مسائل اصلی است که باید مورد توجه قرار گیرد، بیان کرد: دوقطبی کردن جامعه و در مقابل یکدیگر قرار دادن مردم، کار پسندیده ای نیست.

انتهای پیام/