سردار ماشاالله جان نثار، فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در گفت‌وگو با صبح توس گفت: مرزبانان خراسان رضوی در جهت برقراری امنیت مرزهای استان و زائران علی بن موسی الرضا(ع) از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

وی ادامه داد: وضعیت کنونی مرزهای استان بسیار مطلوب است و مرزبانان این فرماندهی در کلیه مناطق مرزی مستقر هستند تا تا امنیت پایدار موجود بویژه در ایام دهه آخر صفر  تداوم داشته باشد.

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی تصریح کرد : مشهد مقدس پذیرای جمع کثیری از عاشقان و مشتاقان امام هشتم (ع) در دهه آخر صفر خواهد بود و فرماندهی مرزبانی نیز همکاری های لازم را با فرماندهی انتظامی استان انجام خواهد داد تا انشالله استقبال خوبی از زائران امام هشتم (ع) صورت پذیرد.

جان نثار با بیان اینکه انسجام، هماهنگی و تعامل تمام دستگاه های استان در مشهد می تواند به بهتر برگزار شدن مراسم دهه آخر صفر کمک کند، گفت: بحمدالله این همدلی در بین کلیه نهاد ها و سازمان ها وجود دارد.

فرمانده مرزبانی استان در پایان از همه عاشقان و زائران امام هشتم (ع) خواست تا همکاری لازم را با نیروهای اانتظامی، مرزبانی، دستگاههای خدماتی و .... انجام دهند تا همایش باشکوه دهه آخر صفر هم به بهترین شکل ممکن برگزار گردد.
انتهای پیام/