به گزارش صبح توس؛عصر امروز و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، آئین تودیع و معارفه ریاست آموزش و پرورش قوچان در سالن اجتماعات ماه منیر برگزار و از خدمات حسن روحانی تجلیل و مجید معتمدی به سمت ریاست آموزش و پرورش این شهرستان معارفه شد.

علیرضا مالک اشرفی، معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در این مراسم با اشاره به نقش مدیران مدارس در تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اظهار داشت: تمام عواقب و آینده دانش آموزان و حتی کیفیت تدریس معلمان برعهده مدیران مدارس است و علیرغم تمام مشقات و مشکلات مدیریتی، مدیران نقش موثری در پسرفت و پیشرفت مدارس دارند.

وی با بیان اینکه، امیدآفرینی، مشارکت پذیری و مهارت آموزی، به عنوان شعار سال تحصیلی جدید انتخاب شده است، ادامه داد: پیاده سازی این اهداف و اشعار نیازمند اعتبار و بودجه نیست و کاهش آسیب های اجتماعی ارتباط مستقیمی با ارتقاء سطح نشاط و امیدآفرینی در میان نوجوانان و دانش آموزان دارد.

وی با بیان اینکه مسئولیت ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک امانت است که از یک سرباز به سرباز دیگر نظام منتقل می شود، افزود: شناخت جامع از تمام مدارس، ارتباط تنگاتنگ با معلمین، گرهگشایی مشکلات مشاوره ای، بازوی توانمند مدیران بودن از مهمترین ویژگی های مدیر جدید آموزش و پرورش قوچان است.

انتهای پیام/