به گزارش صبح توس؛ مهدی خزایی، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش خلیل آباد ظهر امروز در حاشیه نواختن زنگ نماز که در دبیرستان حضرت خدیجه (س) شهرستان برگزار شد، امید آفرینی را از شعارهای محوری آموزش و پرورش دانست و اظهار داشت: امروز دشمنان ما در تمام رسانه، فضا ها و عرصه هایی که در اختیار دارند تلاش می کنند که جوانان به خصوص دانش آموزان را نسبت به آینده نا امید کنند.

وی با بیان اینکه امید برای انجام هر کاری لازم و ضروری است، خاطرنشان کرد: نسبت به آینده کشور بسیار امیدوار هستیم و در قرآن و آموزه های دینی آمده که آینده از آن ما است.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش خلیل آباد با تأکید بر اینکه تمام مشکلاتی که دشمن پیش روی ما قرار می دهد قابل حل است و مسائل و مشکلات بسیار بزرگ‌تر از این را تجربه کرده ایم، تصریح کرد: در جنگ هشت ساله که علیه ما تحمیل شد هیچ کشوری از ما حمایت نکرد و تمام دنیا پشت سر صدام ایستادند و ما آن‌ها را پشت سر گذاشتیم.

وی با اشاره به اینکه اقتدار، توان و ریشه های امروز کشور نسبت به زمان جنگ بسیار بیشتر شده است و همواره می توانیم خیلی بیشتر از گذشته در برابر دشمنان مقاومت کنیم، اذعان کرد: امروز دانش آموزان شهرستان در کنکور سراسری رتبه های بسیار خوبی کسب کردند و طلسم کنکور در این شهرستان شکست و این می تواند برای دانش آموزان امید آفرین باشد.

خزاعی در پایان مشارکت پذیری را از دیگر شعارهای محوری آموزش و پرورش برشمرد و خاطرنشان کرد: تشکل های دانش آموزی در مدارس وجود دارد و مشارکت پذیری دانش آموزان، کسب مهارت و... در این تشکل ها دنبال می شود.

در این مراسم زنگ نماز با حضور امام جمعه خلیل آباد، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از معلمان و دانش آموزان شهرستان نواخته شد.

انتهای پیام/