به گزارش صبح توس؛ نشست «کمینگاه خداوند» ظهر امروز با موضوع بازخوانی جنایات منافقین حماسه آفرینی رزمندگان سپاه بدر در پیروزی عملیات مرصاد با حضور محمد جواد هاشمی نژاد، دبیر کل بنیاد هابیلیان، سردار حسینعلی یوسفعلی زاده، مدیر کل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی و جمعی از رزمندگان سپاه بدر در اداره کل اوقاف خراسان رضوی برگزار شد.

محمد جواد هاشمی نژاد، دبیر کل بنیاد هابیلیان در این نشست اظهار کرد: نفاق از ابتدای تشکیل نهضت امام(ره) ایجاد و رشد کرد و یکی از جریانات انحرافی بود که بیشترین ضربه را به انقلاب وارد کرد؛ این جریان پس از پیروزی انقلاب سعی داشت تا ظاهر نهضت امام را داشته باشد ولی در باطن تفکرات انحرافی خود را دنبال می کرد.

وی تصریح کرد: همانطور که مردم آن ها را منافقین می‌خوانند توانستند با نفوذ در جایگاه های مختلف ضربات سختی را به بدنه انقلاب وارد کنند اما نگاه تیزبینانه امام(ره) توانست از ابتدا نیات شوم آن‌ها را شناسایی کند.

هاشمی نژاد خاطرنشان کرد: منافقین پس از اینکه توسط رهبری رسوا شدند و چهره واقعی خود را به مردم نشان دادند، فکر می کردند که اگر در جریان ترور را راه بی اندازند، به دلیل اینکه جمهوری اسلامی تجربه جنگ نظامی و حکومت داری را نداشت، می توانند نظام را از پای بی اندازند.

منافقین با جمهوری اسلامی وارد جنگ نرم شده‌اند

دبیر کل بنیاد هابیلیان با اشاره به ترور 72 تن از یاران شهید بهشتی و ترور شهید رجائی گفت: پس از شکست سخت منافقین در عملیات مرصاد، آن ها وارد جنگ نرم با جمهوری اسلامی شدند و منافقین در حال حاضر به طور 24 ساعته در حال بمب باران رسانه ای و دروغ پراکنی علیه نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: نفاق از 20 سال گذشته دربست در اختیار CIA  و آمریکا قرار دارد که پیش از این به دنبال تقابل نظامی با جمهوری اسلامی بودند اما بعد از آن به سمتی که آمریکا می خواست رفته است و وارد جنگ نرم شده اند و با شعارهای فریبنده مانند دموکراسی و آزادی به دنبال فریب مردم و نسل جوان هستند.

نفاق با شعارهای آزادی و دموکراسی به دنبال فریب نسل جوان است

هاشمی نژاد با بیان اینکه 17 هزار شهید ترور در کشور داریم، گفت: در حدود 20 سال گذشته جریان نفاق جنگ سخت و خونریزی را از دستور کار خارج کرد و پس از آن با پوست اندازی رهبر خود را کنار زد و شروع به بیان شعار های جدیدی مانند آزادی و دموکراسی کرد.

دبیر کل بنیاد هابیلیان تصریح کرد: تمام تلاش ما در بنیاد هابیلیان این است که نگذاریم حافظه تاریخی مردم در خصوص جنایات منافقین و امثال آن‌ها پاک شود و همانطور که رهبری فرمودند که 17 هزار شهید ترور داریم و در مورد آن ها کوتاهی شده است، باید تلاش کنیم آن ها را به مردم بشناسانیم.

وی در پایان گفت: باید نسل جدید را آگاه کنیم که این جریان نفاق به دنبال نابودی جمهوری اسلامی است و نباید فریب شعارهای نفاق گونه و به ظاهر زیبای آن ها خورد.

در ادامه سردار حسینعلی یوسفعلی زاده، مدیر کل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در سال 57 در دانشگاه ما بیش از 20 گروهک و جریان فکری فعالیت داشتند که تمامی آن ها تلاش داشتند بگویند ما فدایی مردم هستیم و در ابتدا هیچ‌کدام از آن ها چهره خود را نشان نمی دادند.

به دلیل نداشتن بلوغ سیاسی بسیاری از جوانان به جریان نفاق پیوستند

وی ادامه داد: در آن دوران داشتیم دانشجویان نمازخوان و محجبه ای که به واسطه آموزه های این جریان های فکری اعتقاداتشان را از دست دادند و نماز و حجابشان را ترک کردند و به دلیل نداشتن بلوغ سیاسی در نوجوانان بسیاری از آن ها به جریان نفاق پیوستند.

یوسفعلی زاده تصریح کرد: نفاق از روز اول انقلاب به دنبال مصادره نهضت امام(ره) بود ولی امروز به دنبال مبارزه به هر قیمتی هستند و امروز پی از 41 سال از انقلاب چهره واقعی منافقین بر همه نشان داده شده و رنگ باخته اند.

بسیاری از شهدای جنگ تحمیلی به دلیل جاسوسی منافقین به شهادت رسیدند

 مدیر کل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی با تأکید بر ضرورت تبیین اهداف دشمن و منافقین برای نسل جوان، گفت: تعداد شهدای ترور ما در کشور بیش از 17 هزار نفر است زیرا بسیاری از شهدای دفاع مقدس نیز شهید ترور هستند و با کمی دقت درمیابیم که نفاق در جنگ تحمیلی با جاسوسی باعث به شهادت رسیدن بسیاری از رزمندگان ما شد.

وی ادامه داد: نقش منافقین در جنگ تحمیلی کمتر بیان شده است زیرا صدام نوکر اصلی جبهه استکبار بود و منافقین در پشت پرده کار می کردند.

یوسفعلی زاده تأکید کرد: نباید پیرامون مأموریت تبیین، افشا، آگاهی‌رسانی و بصیرت افزایی در خصوص چهره واقعی دشمن غفلت کنیم زیرا هر جا که غفلت کردیم ضربه خورده ایم.

ضرورت تبیین اهداف دشمن و منافقین برای نسل جوان

مدیر کل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی در پایان بیان کرد: نسل جوان ما دشمنان را به خوبی نمی شناسند که بخواهد هجمه‌های آن ها را بشناسند و در مقابل آن ها ایستادگی کنند لذا وظیفه همه ماست تا دشمن را به نسل جواب به خوبی بشناسانیم.

انتهای پیام/