اسماعیل حاتمیان رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان رشتخوار در گفت و گو با خبرنگار صبح توس از برگزاری محفل انس با قرآن کریم با حضور قاريان ممتاز بين‌المللی در روستای فتح آباد اين شهرستان خبر داد.

 

حاتمیان گفت: به منظور زمينه‌سازی برای استفاده معنوی از قرآن و تشويق نوجوانان و جوانان قرآنی، محفل انس با قرآن در اين شهرستان برگزار خواهد شد.

 

وی گفت: اين محفل انس با قرآن با حضور قاريان ممتاز بين‌المللی و موذن حرم امام حسین(ع) استاد محمدحسین مطرود، از کشور عراق، در مدح و منقبت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی(ع) و اجرای برنامه حفظ توسط محمدرضا جعفری‌زاده، حافظ کل قرآن همراه است.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رشتخوار، افزود: اين مراسم روز دوشنبه ، 30 اردیبهشت ماه بعد از افطار ساعت ۲۱ در محل مسجد جامع و مصلای روستای فتح آباد شهرستان رشتخوار با حضور منتخبان جلسات قرآنی و علاقه‌مندان به قرآن برگزار خواهد شد.

 

وی با عنوان اينكه در شهرستان رشتخوار بيش از 300 جلسه قرآن در ماه مبارک رمضان فعال است، گفت: برای حضور در محافل قرآنی به مسئولان جلسات قرآن اطلاع‌رسانی شده است تا به همراه نوجوانان و جوانان عضو جلسات در اين محفل نورانی شركت و بهرمند شوند.

 

انتهای پیام/