به گزارش صبح توس؛ علیرضا رزم  حسینی شب گذشته در جریان سفر خود به شهرستان خوشاب و بعد از انعقاد تفاهم نامه معین های اقتصادی در جمع مردم و مسئولان محلی گفت: انتطار من از همه این است که نگاه خودمان را نسبت به کارآفرین و سرمایه گذار عوض کنیم، چون در این صورت فرصت های زیادی از دست خواهیم داد.
 استاندار خراسان رضوی بیان کرد: جمهوری اسلامی در حوزه سیاسی موفق بود چون در چهل سال گذشته همه ارکان حکومت توسط مردم  انتخاب می شوند، و همچنین در حوزه امنیتی و نظامی هم توفیقاتی داشتیم که اگر به سمت سوریه  یا یمن می رویم به منظور امنیت داخل کشور است بهرحال باید دانست که امروزه دامنه امنیت کشورها در درون کشور ها تامین نمی شود همانطور که ناوهای آمریکا در اقیانوس هند هستند. 
وی در همین راستا اضافه کرد: در حوزه عمرانی و آبادانی هم فعالیت های بسیار زیادی صورت گرفته است که کارنامه درخشانی محسوب می شود.
رزم حسینی ضمن بیان این که هدف اقتصاد ارتقاء رفاه  اجتماعی جامعه است و باید تحول واقعی در شهرستان ها ایجاد شود، افزود: حالا که می خواهیم پیشرفت کنیم چه کسی باید بین درآمد و هزینه توازن برقرار کند؟
وی اذعان کرد: ما می خواهیم بروکراسی نحس اداری را از بین ببریم لذا باید بگوئیم کارنامه فرمانداران در سراسر استان مبتنی بر ارزش اقتصادی خواهد بود.
  استاندار خراسان رضوی بیان کرد: ما تربیت اقتصادی نشده ایم این در حالی است که دنیا چهل پنجاه سال پیش این کار را انجام داده اند و نتایج آن را هم دیده اند لذا باید روی رونق اقتصادی توجه بیشتری بشود.
 رزم حسینی اذعان کرد: برای بهبود اقتصاد مردمی به مجاهد اقتصادی نیاز داریم و انتطار من از همه این است که نگاه خودمان را نسبت به کارآفرین و سرمایه گذار عوض کنیم.

انتهای پیام/