به گزارش صبح توس؛ علیرضا رزم حسینی شب گذشته در مراسم معارفه خود که در برج سپید مشهد برگزار شد، اظهار داشت: از ابتدای حضور در کرمان نیت این را داشتم که وقت خود را وقف کرمان کنم، اکنون درباره استان خراسان رضوی نیز همین نیت را کردم.

استاندار خراسان رضوی تأکید کرد: با میانه‌روی در حوزه سیاسی با در نظر داشتن اصولی که مبتنی بر شعار راهبردی «ولایت فقیه در رأس امور است» که مطابق با قانون اساسی نیز هست فعالیت خواهم کرد و یکی از شعارهایی که سعی در تحقق آن دارم توسعه است.

وی مردم خراسان رضوی را ولایت‌مدار توصیف کرد و افزود: من مهمان مردم خراسان رضوی هستم و اطمینان دارم مهمان‌نوازی مردم و نمایندگان آنان می‌تواند به ایجاد فضایی برای حرکت به سمت آبادانی کمک می‌کند.

رزم حسینی خاطرنشان کرد: تردیدی نیست که آیت‌الله علم‌الهدی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه مشهد حضرت و تولیت آستان قدس رضوی، حجت‌الاسلام رئیسی با فعالان سیاسی استان در جهت همدلی همکاری می‌کنند که این مقدمه‌ای برای آبادانی و توسعه است.

استاندار خراسان رضوی یادآور شد: معتقد هستم استاندار که ریاست شورای تأمین استان را برعهده دارد، نماینده حاکمیت به شمار رفته و تمامی ارکان نیز باید با او همکاری داشته باشند.

وی با بیان اینکه تفکر باید بخش خصوصی در اقتصاد خراسان رضوی حاکم شود و برای بخش خصوصی فرش قرمز پهن کنیم، اظهار کرد: در این صورت مطئمن خواهیم شد که سرمایه‌گذاران به این استان خواهند آمد.

رزم حسینی اضافه کرد: خدمت آقای علم‌الهدی خواهم رسید و به ایشان خواهم گفت ائمه جمعه استان می‌توانند در جهت ترویج فرهنگ اقتصادی تلاش کنند.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، گفت: بر این اساس، اقتصاد مقاومتی یک اقتصاد مردمی است ضمن اینکه برای توسعه اقتصاد مقاومتی از ظرفیت مؤسسات اقتصادی آستان قدس رضوی و آستان قدس رضوی هم استفاده خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه ضوابط مورد نیاز در حوزه فرهنگ و هنر توسط قانون‌گذار به خوبی تعیین شده، تشریح کرد: مسئولیت حوزه فرهنگ در استان بر عهده شورای فرهنگ عمومی بوده که ریاست آن با امام جمعه مشهد بوده و ما نیز نگاهمان تقویت این شورا است.

انتهای پیام/