به گزارش صبح توس؛ به دنبال انتشار سخنانی از محمد رحیم نوروزیان، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی مبنی بر «شناسایی یک زن در ارسال پیامک‌‎های تهدیدآمیز به نمایندگان مجلس»، بسیج دانشجویی و دانشجویان انقلابی دانشگاههای خراسان رضوی با انتشار نامه ای سرگشاده به معاون استاندار خراسان رضوی مراتب اعتراض خودشان را اعلام کردند.

بسمه تعالی
جناب اقای محمدرحیم نوروزیان
معاون محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی

سلام علیکم

مگر نه اینکه به فرموده امام خامنه ای معروفی بالاتر از ایجاد نظام اسلامی و حفظ آن نداریم. و البته از بزرگترین منکرات تضعیف نظام اسلامی و کمک به دشمنان اسلام است.
لذا دانشجویان مومن انقلابی با سر دست گرفتن این اصل ، در لحظه های حساس انقلاب هوشمندانه برای جلوگیری از انحراف شما مسولان از صراط مستقیم توحید، آتش به اختیار اقدام به نصیحت تان می کنند. تا خدشه ای به گفتمان اصیل انقلاب اسلامی وارد نشود.
مطالبه و اعاده حق، مشروع ترین خواسته این ملت از نمایندگان خویش در مجلس شورای اسلامی است و وظیفه مسولین فراهم کردن بستری امن و عزتمندانه برای ارائه مطالبات مردم است.
پیامک های ارسال شده به نمایندگان حاصل صدای زنگ خطری بود که از مجلس به گوشمان رسید و محتوای آن حکایتی جز امر به معروف و نهی از منکر نداشت .و تنها کسانی از آن هراسان می شوند که منحرف از ان صراط مستقیم شده باشند. ما این مسیر مطالبه گری و عدالت خواهی را با قوت و قدرت بیشتر از قبل ادامه خواهیم داد‌. تا جایی که براساس عدالت هرچیز سرجایش قرار گیرد و تا جایی که   جای دغدغه معیشت مردم و اصلاح اقتصاد کشور را فرافکنی و ادرس غلط دادن به ملت پر نکند.
اینکه پای یک زن یا یک مرد در میان است قطعا حرف درستی است.چرا که بر پیشانی تاریخ این کشور، سراسر نام مردان و زنان غیرتمند و سلطه ستیز است. و این راه ادامه داشته و خواهد داشت. جوان مومن انقلابی یک فرد نیست یک جریان ریشه دار تاریخی است.
  نمایندگان ملت بدانند هزاران چشم در حال نظاره آنان است که تحت هیچ شرایطی فرصت نفوذ بیگانه را در قوانین این کشور ندهند و هزاران نفر آماده و هوشیار هستند که در بزنگاه های انقلاب برمی خیزند و برای خدا قیام میکنند. اما اینکه اولویت شما و مسولین امروز سلب حق انتقاد و نصیحت از ملت است نشان از اختلال در دستگاه های دولتی دارد و ما آتش به اختیار و آماده تر از هر روز بدنبال هرچه پابرجاتر ماندن این انقلاب عظیم که سال ها کشتی نجاتش در تلاطم طوفان های سهمگین بدخواهان مقاوم و محکم بوده جهاد خواهیم کرد. از قصور ها و تقصیرهای شما مسئولین که مانعی بر سر راه پیشرفت و اقتدار کشور است ، یکی پس از دیگری عبور خواهیم کرد.
ما دانشجویان مومن انقلابی طبق فرمایش رهبرمان که فرمودند : 《 ان شاالله همین روحیه ( و ) نگاه منتقدانه و مطالبه گرانه و همراه با احساس تکلیف و وظیفه در شما باقی بماند ؛ که اگر این شد " کشور نجات پیدا خواهد کرد ." ۱۳۹۳/۰۵/۰۱ 》، ذره ای از ادامه این مسیر عقب نشینی نخواهیم کرد و تا آخر این راه ایستاده ایم . آینده ی این انقلاب در دستان ماست و آن را روشن تر از گذشته ترسیم کرده ایم.ان شاءالله

بسیج دانشجویی و دانشجویان انقلابی دانشگاههای خراسان رضوی

انتهای پیام/