به گزارش صبح توس؛ عصر امروز و طی مراسمی از 140 خیر مدرسه یار و انجمنهای برتر مدارس شهرستان بجستان در محل سالن اجتماعات فرهنگیان بجستان تقدیر شد.

 

حسن عزیز، رئیس اداره آموزش و پرورش بجستان در این مراسم ضمن تقدیر از خیرین ابراز کرد: مدارس ما دوسال است بدون پرداخت سرانه و با همت خیرین اداره می شود و خوشبختانه تا به امروز مشکلی که خلالی در برنامه های آموزشی بوجود بیاورد نداشته ایم، البته شاید مشکلاتی باشد که در حوزه ستادی از آن بی خبریم.

 

وی ادامه داد: نظارت ها تا دورترین مدارس شهرستان با کیفیت و در حد عالی انجام می‌شود و انتقادات میتواند به ما کمک کند، البته انتقاد منصفانه. فضای آموزشی باید به سمت توسعه قدم بردارد و رکود نباید بر جامعه آموزشی حاکم شود، یکی از راههای اعتلای آموزشی، انتقاد منصفانه است.

 

عزیزی در ادامه به افتخارات آموزش و پرورش بجستان در استان پرداخت و خاطر نشان کرد: در بین 48 منطقه آموزشی دانش آموزان رشته علوم انسانی متوسطه دوم شهرستان بجستان در خرداد ماه سالهای 94،95،96 پیشتاز استان بودند، همچنین در رشته‌های تجربی و ریاضی جزء برترین‌های استانی شدند، این شهرستان شش انجمن نمونه استانی و کشوری را از خود کرد.

 

در پایان این مراسم به 140 نفر از اعضای انجمن های برتر مدارس و خیرین مدرسه یار با اهدای لوح یادبودی تقدیر شد و لوح بیش از 360 نفر دیگر از خیرین مدرسه یار توسط مدیران در مدارس اهدا می‌شود.

 

انتهای پیام/