حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ با اشاره به حوادث هفته گذشته تهران، آن را توطئه ای طراحی شده از سوی دشمنان نظام اسلامی و منافقین قلمداد کرد وگفت: آنچه که اخیرا در تهران اتفاق افتاد و اراذل و اوباش به خیابان آمدند و عزیزان این ملت را به شهادت رساندند بی شک توطئه ای جدید وطراحی شده از سوی بیگانگان بود.

 

وی تصریح کرد: در نظام اسلامی ایران تفکر و اندیشه ها با پذیرش قوانین کشور آزاد است؛ اما مسوولان نظام با عواملی که بخواهند به امنیت مردم آسیبی برسانند به شدت برخورد خواهد کرد.

 

رئیس حوزه علمیه مرحوم هراتی بیان داشت: کسانی که به ارزشهای انسانی و اسلامی احترام نمی گذارند و آرامش و امنیت جامعه را خدشه دار می کنند جایی در این کشور ندارند و نظام با قاطعیت با آنها برخورد خواهد کرد.

 

حجت الاسلام عصمتی گفت: در اتفاقات اخیر تهران برخی افراد پایبند به قانون و ارزشهای انسانی نبودند و  به اموال مردم و بیت المال آسیب رساندند و با قداره و دشنه به امنیت مردم لطمه زدند که امروز باید در برابر قانون پاسخگو باشند.

 

امام جمعه تربت حیدریه از قوه قضائیه خواستار رسیدگی به برهم زنندگان نظم و امنیت مردم شد و گفت: باید با کسانی که سر در آخور بیگانه دارند و با پولهای جبهه استکبار و عوامل مزدورش در این کشور ایجاد ناامنی می کنند با قاطعیت برخورد شود.

 

انتهای پیام/