به گزارش صبح توس؛ در پنجمین روز از دهه مبارکه فجر حسین شرافتی راد در مراسم عطر افشانی گلزار شهدای شهر تایباد، درجمع دانش آموزان، مدیران و معلمین مدارس، فرهنگیان و مسئولین ادارات و نهادها گفت: در این مراسم معنوی و باشکوه به دشمنان اسلام و نظام اسلامی اعلام می کنیم که توجه به گلزار و آرمان شهدای عزیز باعث کم شدن فاصله ما بین شهداء و آرمان شهدا خواهدشد.


فرماندار شهرستان مرزی تایباد اظهارداشت: امروز دستاورد و میوه شیرین انقلاب اسلامی نجات مسلمانان جهان از زیر یوغ جور و ستم مستکبرین است و آرمان و هدف شهدای ما در طول دوران شکوهمند انقلاب اسلامی نیز همین بوده است که امروز ثمرات و میوه های رسیده آن را همه می بینند.


رئیس ستاد دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی عنوان کرد: ناراحتی دشمنان ایران اسلامی از این است که امروز معلمان و مدیران مدارس و دانش آموزان در گلزارشهدای معزز جمع شدند و با آرمانهای آنان تجدید میثاق می کنند تا جلوی جنگ نرم دشمن گرفته شود.


وی ادامه داد: حجاب و عفاف دانش آموزان و زنان جمهوری اسلامی ایران مانند توپ و تانک علیه دشمنان این نظام و اسلام عمل می کند.


فرماندار شهرستان تایباد یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی و شهدا را امنیت موجود در کشور ذکر کرد و اظهار داشت: همه ما باید شکرگذار نعمت امنیت باشیم.


مدیر آموزش و پرورش شهرستان تایباد نیز در این مراسم گفت: این عطرافشانی با هدف تجدید میثاق با شهدای شهرستان برگزارشده است.

انتهای پیام/