به گزارش صبح توس؛ سردار مجتبی غفورپور در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان ناحیه مقاومت خوشاب با بیان اینکه گفتمان بسیجی امروز از مرزهای کشور عبور کرده و به اقصی نقاط جهان رسیده است اظهار داشت: امروزه آزادی خواهان جهان با هر دین و مذهبی انقلاب اسلامی و تفکر بسیجی را الگوی خود قرار داده‌اند.

 

وی با بیان اینکه 2 عنصر اصلی در پیشبرد اهداف و پیروزی‌های انقلاب اسلامی از ابتدا تاکنون مؤثر بوده است تصریح کرد: اولین عنصر مهم و اساسی حضور امام امت به‌عنوان رهبر بود و خوشبختانه ملت ایران این توفیق را پیدا کرد که به‌واسطه برخورداری از رهبری الهی تشکیل جامعه اسلامی بدهد.

 

غفورپور در ادامه با اشاره به اینکه دومین عنصر اساسی در به ثمر نشستن مجاهدت‌ها وجود مردم پای‌کار بود تأکید کرد: ائمه معصومین(ع) از ابتدا هدف اصلی داشتند و آن‌هم تشکیل حکومت اسلامی بود که این مهم به دلیل همراه نبودن مردم میسر نمی‌شد.

 

جانشین سپاه امام رضا(ع) با بیان اینکه تنها ثبت‌نام و تشکیل پرونده نشانه بسیجی بودن یک فرد نیست ادامه داد: هرکس دل در گروه انقلاب داشته باشد و برای نظام جمهوری اسلامی ولایت مفید باشد تفکر بسیجی دارد.

 

وی با اشاره به اینکه زمانه عصر بسیار مهم و خاصی است و هرچه به‌پیش تر برویم این اهمیت بیشتر خواهد شد تأکید کرد: در این راه سختی‌های فراوانی وجود و دشمن هرروز برای آسیب زدن به ما رفتار پیچیده‌تری را اتخاذ می‌کند.

 

 

غفورپور در همچنین در ادامه با اشاره به اینکه هدف اصلی ما از انقلاب و تشکیل حکومت ایجاد زمینه برای ظهر حضرت حجت (عج) است تأکید کرد: در راه خدا سختی‌ها فروان است اما این‌طور نیست که همراه این سختی‌ها شیرینی نباشد چراکه در این راه کم‌ترین هزینه‌ها با بیشترین دست آورده‌ی از سوی خداوند همراه می‌شود.

 

 

طی این مراسم محمود حامد به‌عنوان فرمانده ناحیه سپاه خوشاب معرفی و از زحمات سید ابوطالب حسینی موحد تقدیر شد.

 

انتهای پیام/