به گزارش صبح توس؛ سید علی کوشکی ظهر امروز در جمع فعالان بخش  اطلاعات با بیان اینکه توسعه شهر و عملیاتی شدن شهر هوشمند با توجه به و سیستمی نمودن فرایندها و توسعه زیرساخت‌ها امکان‌پذیر است اظهار داشت: برای ارتقای شاخص‌های فناوری اطلاعات نیاز است تا زیرساخت‌های مناسبی در این حوزه ایجاد کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه  تکریم شهروندان، تسریع امور اداری آنان از اولویت‌های اصلی  شهرداری است بوده و همواره تأکید بر فراهم شدن زیرساخت‌های لازم برای هوشمند شدن شهر ادامه داد: توقع این است که روند اجرایی عملیاتی موضوع به‌سرعت انجام شود و پروژه شهر هوشمند شهرداری به سرانجام برسد.

 

کوشکی به اشاره به اولویت شهرداری در جلب رضای شهروندان در انجام امورات مربوط به شهر تصریح کرد: اجرایی شدن شهر هوشمندمی تواند بسیاری  از امور شهروندی مانند پایان کار ساختمانی، صدور پروانه، بهای خدمات، حمل‌ونقل ترافیک، خدمات شهری، پسماند، را سریع‌تر و بهتر نسبت به زمان حال انجام دهد و رضایت شهروندان را بیش‌ازپیش جلب می‌کند.

 

شهردار سبزوار همچنین خواستار تهیه نرم‌افزار و سخت‌افزارهای جدید برای دسترسی بهتر مردم، رضایتمندی و جلوگیری از اتلاف وقت شهروندان به این مقوله از خدمات، پدافند غیرعامل و.. شد.

 

انتهای پیام/