به گزارش صبح توس؛ ظهر امروز طی مراسمی در شهرستان خلیل آباد با حضور مدیرکل دادگستری خراسان رضوی و مسئولین دولتی و انتظامی این شهرستان، حمید سلطانی دادستان جدید این شهرستان معارفه و از زحمات حجت الاسلام محمد تولایی قدردانی شد.

 

خلیل آباد جزو شهرستان هایی است که کمترین میزان جرایم را در استان دارد

 

حجت الاسلام علی ناهیدی در این مراسم با بیان اینکه اقدامات خوبی در سطح استان برای کاهش پرونده های دعاوی مختلف صورت گرفت است، اظهار داشت: دادگستری باعث امید مستضعفین در شهرهای مختلف است.

 

وی همچنین در ادامه با تاکید بر اینکه خلیل آباد یکی از دو شهرستانی در استان خراسان رضوی است که از کمترین میزان جرایم و مسائل اخلاقی برخوردار است، خاطرنشان کرد: این وضعیت مطلوب در شهرستان خلیل آباد به واسطه همدلی، اتحاد و انسجام مردم متدین این شهرستان است.

 

امام جمعه خلیل آباد با بیان اینکه اتحاد و انسجام خوبی بین مردم و مسئولان شهرستان حاکم است، تصریح کرد: اتحاد و همدلی بحث بسیار مهمی است که همواره امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری نیز بر آن تاکید داشته و دارند.

 

کاهش پرونده های ورودی به دادگستری، سرلوحه کار شورای اداری خلیل آباد است

 

مجتبی شاکری همچنین در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های ارزنده حجت الاسلام تولایی سرپرست سابق دادستانی خلیل آباد اذعان کرد: مجموعه قضایی شهرستان خلیل‌آباد بسیار مثبت خدمت داشتند و از محبوبیت خوبی در سطح شهرستان برخودار هستند.

 

وی با بیان اینکه به برکت خون شهدا از نعمت امنیت پایدار در کشور جمهوری اسلامی برخودار هستیم عنوان کرد: به واسطه تلاش های نیروهای نظامی و انتظامی و پشتیبانی دستگاه قضایی نیز امنیت خوبی در سطح شهرستان حکم فرما است.

 

فرماندار خلیل آباد با تاکید بر اینکه کاهش پرونده های ورودی به دادگستری و کاهش آسیب های اجتماعی نیز سرلوحه کار دستگاه های اداری شهرستان است، بیان کرد: این تعامل سازنده و همراهی خوبی که در دستگاه قضایی و شورای اداری شهرستان وجود دارد در این مسیر راهگشا بوده است.

 

وی ضمن تاکید بر کاهش آسیب های اجتماعی در زمینه اعتیاد، طلاق و فضای مجازی، ابراز کرد: با اقدامات اقدامات خوبی که صورت گرفته شاهد کاهش ورودی پرونده ها به دستگاه قضایی شهرستان هستیم.

 

در پایان این مراسم حکم حمید سلطانی به عنوان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خلیل آباد به وی ابلاغ شد و از زحمات چندین ماهه حجت الاسلام محمد تولایی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/