به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح مستقر در تربت حیدریه اظهار داشت: توان نظامی در راستای اقتدار بازدارندگی دفاعی جمهوری اسلامی ایران اوج مصلحت امت اسلامی بوده و مردم برای این عزت و اقتدار هزینه های فراوان پرداخت کرده اند.

 

وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، این ایام را یادآور دلاورمردیها و روحیه جهادی و انقلابی رزمندگان اسلام عنوان کرد و افزود: تبیین و ترویج روحیه ایثار و مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار جهانی باید در کشور نهادینه و به نسلهای آینده منتقل شود.

 

رئیس حوزه علمیه مرحوم هراتی بیان کرد: تفکر انقلابی سیدالشهدا(ع) که در راهبری امام راحل تجلی یافته بود هیمنه جبهه استکبار را در هم شکسته و نظام سلطه را به ضعف و استیصال وا داشته است.

 

امام جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: دشمن بخواهد یا نخواهد تفکر آزادی‌بخش انقلاب اسلامی سراسر جهان را فراگرفته و پیروزی مستضعفان و محرومان علیه مستکبران و کفر جهانی رقم خواهد خورد.

 

وی به سخنان سخیف و یاوه گویی های اخیر رئیس جمهور آمریکا در سازمان ملل اشاره کرد و افزود: سخنان نسنجیده و سخیف ترامپ و اهانت به ملت ایران از روی اقتدار نیست، بلکه این هذیان گویی ها بیانگر ضعف و شکست در برابر ملت ایران اسلامی است.

 

حجت الاسلام عصمتی اظهار کرد: نمی توان با بدعهدی و نقض پیمان نظام سلطه کنار آمد، بلکه باید با صبر و استقامت و جهاد همه جانبه در همه زمینه ها و توکل و اعتماد به خداوند متعال به راه با صلابت و عزتمندانه خود ادامه دهیم.

 

وی تاکید کرد: هرجا دشمن احساس کند در موضع ضعف قرار گرفتیم جسورانه تر به جلو حرکت می کند و هر زمان که بر مواضع انقلابی خود راسخ بودیم دشمن را به عقب راندیم و این تجلی در دفاع مقدس ظهور و بروز پیدا کرد.

 

لازم به ذکر است؛ همزمان با نخستین روز از ماه محرم الحرام و در آغاز هفته دفاع مقدس رژه یگان های نمونه تیپ 177 شهید محمد جعفر نصر اصفهانی ارتش، گروه توپخانه 61 محرم سپاه، گردانهای بیت المقدس بسیج و نیروی انتظامی تربت حیدریه صبح امروز در محل تقاطع شورا برگزار شد.

انتهای پیام/