جعفر حسن نژاد در گفتگو با صبح توس؛ ضمن اعلام کسب مقام قهرمانی تیم ورزش های زورخانه ای شاندیز در مسابقات قهرمانی کشور اظهار کرد: از 19 استان در این مسابقات شرکت داشتند که 15 استان در رشته های تیمی رقیبان در این دوره از مسابقات بودند و سایر تیم های استان ها در رشته های انفرادی شرکت کرده بودند.

 

وی افزود: پس از دو روز مسابقات تیم ورزش های زورخانه ای شاندیز با 370 امتیاز مقام قهرمانی را کسب کرد، پس از آن کرمان مقام دوم و تیم های تهران و یزد نیز به صورت مشترک به مقام سوم مسابقات رسیدند.

 

سرمربی تیم ورزش زورخانه ای شاندیز گفت: تیم ورزش های زورخانه ای شاندیز بیشتر روی رشته های تیمی این مسابقات تمرکز داشته و برای قسمت انفرادی نیز یکی از ورزشکاران به نام «نیما زارع» از شاندیز در وزن مثبت 40 کیلو مقام سوم را کسب کرد.

 

وی با بیان اینکه تیم ورزش زورخانه ای شاندیز در رده سنی نونهالان سابقه قهرمانی سال گذشته را نیز داشته افزود: قوانین به صورت کلی تغییر کرده بود و لذا در دو ماه اخیر به صورت روزانه تمرین داشته ایم تا با قوانین جدید آشنایی لازم پیدا کنیم.

 

حسن نژاد تصریح کرد: ورزش زورخانه ای از رده جوانان در تیم ملی حاضر می شوند و قطعا امیدواریم با حمایت های لازم در تیم ملی نیز افرادی از این تیم حاضر شوند.

 

پس از یک سال هیچ کمکی به تیم قهرمان ورزش زورخانه ای کشور  نشده است

 

وی با بیان اینکه در سال گذشته که تیم قهرمان کشور شدیم، در طول سال به ورزشکاران حتی هزار تومان برای وسایل و شرکت در مسابقات هم کمک نشده افزود: با وجود قهرمانی کشور چنانچه همین روند ادامه داشته باشد احتمال شرکت در مسابقات آینده ضعیف است.

 

سرمربی تیم ورزش زورخانه ای شاندیز گفت: پس از یک سال هیچ کمکی به تیم نشده است و از حمایت مسئولان ناامید شده ایم؛ حتی هزینه لباس برای شرکت در مسابقات هم از طرف هیئت ورزش های زورخانه ای استان پرداخت نشده است.

 

وی افزود: برای پیوسته و ادامه دار بودن این رشته ورزشی در شهرستان پیشنهاد شده بودجه ای به صورت مقرر و تعیین شده هرچند اندک برای دادن انگیزه و صرف در هزینه های جاری باشگاه تصویب شود چراکه باتوجه به حضور استعدادهای ورزشی فراوان در شهرستان بتوانیم به منظور آموزش و تربیت نوجوانان و خردسالان در این رشته گام های مؤثری برداریم.

 

حسن نژاد ضمن تقدیر از کادر فنی تیم ورزش های زورخانه ای شاندیز از جمله علی عزیزیان، سجاد عطایی، محمدرضا سادات، علی الهامی پور و حسین بصیرزاده که در طول سال پشتیبانی همه جانبه از تیم داشته اظهار کرد: در باشگاه تعداد زیادی از نوجوانان و نونهالان در طول سال جذب فعالیت های ورزشی و فرهنگی شده اند که ارزش آن بیشتر از کسب مقام های ورزشی است.

 

انتهای پیام/