به گزارش صبح توس؛ ظهر امروز در حاشیه مراسم اختتامیه طرح اوقات فراغت آموزش و پرورش محمد قاسم‌پور ضمن گرامیداشت هفته دولت در جمع مسئولین شهرستان، دانش آموزان و معلمان در رابطه با کلاس‌های اوقات فراغت در این شهرستان گفت: در بحث کلاس‌های اوقات فراغت تعداد شرکت‌کنندگان به طور مرتب در سرتاسر شهرستان 1895 نفر بوده، که 1005 نفر دختر و 890 دانش آموز پسر در کلاس‌های اوقات فراغت امسال در این شهرستان شرکت کرده‌اند.
 

وی همچنین از همکاری آموزش و پرورش شهرستان و نهاد بسیج دانش آموزی در راستای اجرای اردوهای طرح هجرت در مدارس این شهرستان نیز در ایام تعطیلات تابستان خبر داد.
 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار با اشاره به فعالیت مرکز یادگیری فروغ آفتاب شهرستان رشتخوار فعالیت این مرکز را در شهرستان بسیار مطلوب ارزیابی و تصریح کرد: مرکز یادگیری فروغ آفتاب جزء سه مرکز برتر استان در زمینه‌های آموزشی شناخته شده است.
 

وی با اشاره به اینکه 120 هنرجو در 9 رشته کار مهارت آموزی را در مرکز فروغ آفتاب شهرستان دنبال کرده‌اند، افزود: تعدا 22 واحد فعال در سطح شهرستان برنامه اوقات فراغت را در تابستان امسال دنبال کردند.


شایان توجه است؛ نمایشگاه توانمدی‌های هنرآموزان آموزش دیده در طرح اوقات فراغت و اهدا جوایز به دانش آموزان و مربیان برتر از دیگر برنامه های اختتامیه امروز در سالن اجتماعات کانون امام خمینی(ره) شهر رشتخوار بود.

 

انتهای پیام/