به گزارش صبح توس؛ محمد شفیعی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره پست خلیل‌آباد که در دفتر فرماندار این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: با توجه به سرویس‌های جدید و به‌روز و خریدوفروش اینترنتی که به‌شدت درحال‌توسعه است، خلیل‌آباد ظرفیت و فرصت زیادی برای کسب‌وکار دارد.

 

وی بابیان اینکه شرکت‌های زیادی در عرصه خریدوفروش اینترنتی فعال‌شده است، خاطرنشان کرد: خریدوفروش اینترنتی جایگاه مناسبی در خراسان رضوی دارد و بخش غالب محصولات روز دنیا در این بازار جابه‌جا می‌شود.

 

مدیرکل شرکت پست خراسان رضوی با تأکید بر اینکه خریدوفروش اینترنتی بازاری است که نیاز به سرمایه زیادی ندارد و تنها یک حلقه اتصال و ارتباطی در جهت معرفی محصول است، تصریح کرد: این بازار در ایران به‌ویژه در مشهد به‌واسطه جمعیتی که دارد از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

وی همچنین بیان کرد: اعتقاد داریم که ظرفیت خریدوفروش اینترنتی در استان به‌واسطه تردد 27 میلیون زائری بسیار بالا است و عموماً افرادی که در مشهد تردد می‌کنند به دنبال تهیه سوغات هستند و این فرصت بسیار خوبی است.

 

شفیعی بابیان اینکه با توجه به محصولات و ظرفیتی که در خلیل‌آباد وجود دارد می‌توان بازار اینترنتی برای معرفی و فروش محصولات شهرستان ایجاد کرد، گفت: شرکت‌هایی که در عرصه محصولات کشاورزی فعال هستند باید خود را با بسته‌بندی‌های شیک به‌روز کنند.

 

وی با اشاره به اینکه پست آگاهی کارکرد دیگری است که شرکت پست آن را دنبال می‌کند، خاطرنشان کرد: پست آگاهی به این منظور است که محصول کشاورزی یا صنایع‌دستی فردی که در روستا قرار دارد بدون پرداخت هیچ‌گونه وجهی با ارائه درخواست به خریدار ارائه می‌شود.

انتهای پیام/