به گزارش صبح توس؛ مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره پست شهرستان خلیل‌آباد صبح امروز با حضور مدیرکل شرکت پست خراسان رضوی در محل دفتر فرماندار خلیل‌آباد برگزار شد.

 

محمدرضا ابراهیمی، رئیس سابق اداره پست خلیل‌آباد در این مراسم طی ارائه گزارشی اظهار کرد: وجه اصلی شرکت پست اعتماد است که از قدیم شعار این شرکت بود.

 

وی همچنین گفت: طرح به هنگام سازی و جی نف در سال 95 در سطح روستاها اجرا شد؛ همچنین در سال 96 شهر خلیل‌آباد به هنگام شد و در مرحله داده آماری و ویرایش قرار گرفت.

 

رئیس سابق اداره پست خلیل‌آباد در ادامه خاطرنشان کرد: طی نشستی که با شورای اسلامی انجام گرفت مقرر شد که ساخت‌وسازها و اقدامات پلاک گذاری و همچنین کد پستی با هماهنگی با اداره پست صورت بگیرد.

 

وی بابیان اینکه پلاک‌کوبی شهرستان باید در اولویت قرار بگیرد، تصریح کرد: در راستای طرح جی نف یا مدیریت نشانی مکان محور ادارات، اماکن و اصناف برای کد پستی خود به اداره پست مراجعه می‌کنند.

 

ابراهیمی با اشاره به طرح کارت ملی هوشمند، بیان کرد: از ابتدای آبان 94 تا روز گذشته بالغ‌بر 9 هزار و 500 متقاضی کارت ملی هوشمند به شرکت پست خلیل‌آباد مراجعه و برای تعویض کارت ملی خود اقدام کرده‌اند.

 

وی بابیان اینکه مدیر باید تمام تلاش خود را برای تکریم ارباب‌رجوع انجام دهد، عنوان کرد: مردم در شهرستان خلیل‌آباد به‌واسطه سابقه خوب اداره پست، اعتمادی خوبی به اداره پست شهرستان دارند.

 

در پایان این مراسم از زحمات هفت ساله محمدرضا ابراهیمی تقدیر و حسین قاسم نژاد به‌عنوان مدیر جدید اداره پست خلیل‌آباد معرفی شد.

انتهای پیام/