سید احمد حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس ماه رمضان را ماه خودسازی و ماه قرآن دانست و اظهار کرد: همه‌ساله محفل انس با قرآن با حضور قاریان بین‌المللی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان در شهرستان خلیل‌آباد برگزار می‌شود.

 

وی بابیان اینکه محافل انس با قرآن باعث آشنا شدن نوجوانان و جوانان با معارف قرآن کریم می‌شود، خاطرنشان کرد: انس با قرآن مخصوصاً در ماه مبارک رمضان می‌تواند به رشد کرامات انسانی کمک شایانی داشته باشد.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خلیل‌آباد یکی از اهداف سازمان اوقاف را ترویج فرهنگ قرآنی دانست و تصریح کرد: محفل انس با قرآن با حضور قاریان و حافظان بین‌المللی قرآن کریم در شهرستان خلیل‌آباد برگزار شد.

 

وی از حضور چشمگیر قرآن دوستان خلیل‌آبادی در این مراسم خبر داد و بیان کرد: این محفل انس با قرآن با همکاری مجمع جوانان انصار الحسین (ع) خلیل‌آباد و با حضور سید جواد حسینی، قاری بین‌المللی و مهدی حسنی، حافظ بین‌المللی برگزار شد.

 

حسینی بابیان اینکه این محفل نیز به‌عنوان اختتامیه چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم در خلیل‌آباد برگزار شد، عنوان کرد: چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم با حضور بیش از 80 فعال قرآنی اردیبهشت‌ماه در شهرستان خلیل‌آباد برگزار شد.

 

وی همچنین بابیان اینکه بیش از 44 برگزیده چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم در این محفل تجلیل شدند، تأکید کرد: 22 خواهر، 12 برادر، هفت داور و همچنین از چند نفر از حضار به‌قیدقرعه تجلیل به عمل آمد.

 

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: این مسابقات در رشته‌های ترتیل، قرائت، اذان، دعاخوانی، حفظ کل و حفظ جزء برگزار شد و 34 نفر به مرحله استانی این مسابقات راه پیدا کردند.

انتهای پیام/