به گزارش صبح توس؛  مهدی اکبرزاده، رئیس اداره بهزیستی شهرستان رشتخوار صبح امروز ضمن تسلیت ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) در رابطه با طرح اطعام مددجویان این نهاد در ایام ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: به منظور انجام فعالیت‌های خیر و با هدف اطعام 800 مددجوی زیر پوشش با مشارکت افراد خیر و نیکوکار در سطح شهرستان طرح ضیافت مددجویان در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

 

وی در ادامه افزود: همزمان با ایام لیالی قدر ودر آخرین شب از شب‌های احیا بیش از 400 مددجوی بهزیستی رشتخوار میهمان سفره‌های خیرین نیک اندیش در این شهرستان شدند.

 

اکبر زاده  در ادامه اظهار کرد: بیش از 220 مددجوی این نهاد نیز در ایام ولادت امام حسن مجتبی(ع) در دهستان باسفراین شهرستان به همت خیرین روستا اطعام شدند.

 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان رشتخوار از طرح حمایتی خیرین و نمایندگان بهزیستی شهرستان در روستاها خبر داد و یادآور شد: با هماهنگی های صورت گرفته توسط خیرین در روستاهای براکو، سنگان و اکبرآباد این شهرستان، مددجویان تحت حمایت بهزیستی این شهرستان در این روستاها تا پایان ماه مبارک توسط خیرین اطعام می‌شوند.


وی در پایان تصریح کرد: بیش از 420 سبد غذایی به ارزش تقریبی هر سبد 550 هزار ریال نیز تا پایان ماه مبارک بین خانواده‌های مددجویان توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/