به گزارش صبح توس؛ خالقداد عرب، فرماندار شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جلسه ستاد اوقات فراغت شهرستان رشتخوار در جمع مسئولین این شهرستان گفت: امروز چنانچه زنده ترین انقلاب در سرتاسر دنیار را داریم، به برکت روح و نفس مسیحای امام (ره)و یاران امام بوده است.

 

وی با تقدیر از حضورباشکوه مردم شهرستان رشتخوار در مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) در ادامه با اشاره به موضوع مهم اوقات فراغت در این شهرستان گفت: با توجه به سرگرمی‌های کاذب امروزی تلاش ویژه‌ای در جهت پر کردن اوقات فراغت دانش‌آموزان نیاز است.وی با تاکید بر اینکه امروز نیاز به برنامه جدید و تازه در بحث اوقات فراقت دانش آموزان داریم، افزود: باوجود 13 هزار دانش آموز در سطح شهرستان، نبود امکانات دلیلی بر پر نکردن اوقات فراقت دانش آموزان، جوانان و نوجوانان نیست.


وی در ادامه با اشاره به اینکه رمز موفقیت نظام وحدت کلمه است، اظهار کرد: دشمنان نظام و ولایت به این نتیجه رسیده‌اند که در این دنیای پرتلاطم امروزی جایگاه رهبری باعث حفظ این نظام شده است، باید قدر این نعمت را دانست.

 

وی با تاکید بر اینکه چنانچه بتوانیم اشتغال را ایجاد کنیم فقر را تا حدود زیادی از بین برده‌ایم، گفت: هر مسئولی باید به عنوان یک سرباز در کشوربرای مردم تلاش کند، چراکه مردم باعث عزت ;a,v هستند.


انتهای پیام/