به گزارش صبح توس به نقل از صنعت8، مسعود مهدی‌زاده مقدم، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی اظهار داشت: خدمت‌رسانی و پذیرایی به زائران حرم مطهر رضوی توسط پرسنل شرکت شهرک‌های صنعتی این استان در یکی از مدارس مشهد درحال انجام بوده و تا پایان روز چهارشنبه 10 آذرماه به مدت سه شبانه روزادامه داشته و خدمت‌رسانی می‌شود.

وی ادامه داد: برنامه‌های فرهنگی نظیر زیارت امام رضا(ع)، برپایی نماز جماعت، پاسخگویی به سوالات شرعی، توزیع اقلام تبرکی، حلقه‌های معرفت، عزاداری و مداحی برای زائران تدارک دیده شده است.

مهدی زاده مقدم افزود: در این ایستگاه هر روز از ساعت 7 تا 8 صبح صبحانه و از ساعت 12 تا 14 ظهر ناهار و از ساعت 18 تا 20 شام توزیع می‌شود.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی بیان داشت: خدمت‌رسانی به زائران حرم مطهر رضوی شوقی وصف ناپذیر دارد و تفاوتی با خدمت رسانی به زائران کربلا ندارد و هرجا که زمینه خدمت به خاندان عصمت و طهارت فراهم باشد عاشقان اهل بیت(ع) برای خدمت آماده‌اند و هر آنچه در توان داشته باشند انجام می‌دهند.

وی تصریح کرد: محل اسکان زائران با وسعتی بالغ بر 2هزار مترمربع فضای سرپوشیده در دو طبقه، ملزومات اسکان نظیر مکان خواب، مکانی برای استحمام و غیره  را برای روزانه 300 نفر فراهم کرده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اشتیاق زیاد خادمان زائران حضرت امام رضا(ع) برای خدمت‌رسانی، این شرکت یک روز زودتر از برنامه زمان‌بندی کار خود را آغاز کرده است.

/انتهای پیام