به گزارش صبح توس، حسن صداقتی، مدیر آموزش و پرورش خلیل آباد در گفتگو با خبرنگار یار خراسانی، با اعلام این خبر اظهار داشت: در قست مهارتی جشنواره نوجوان خوارزمی دانش آموزان شهرستان خلیل آباد بازارچه کارآفرینی و دست سازه های دانش آموزی خلیل آبادی افتتاح شد.

وی برگزاری این بازارچه را نشان از ذوق و شوق وافر دانش آموزان خلیل آبادی دانست و خاطر نشان کرد: دست ساخته هایی که در بازارچه کارآفرینی دانش آموزان خلیل آبادی به نمایش گذاشته شده است دست ساخته هایی است که جهت شرکت در جشنواره نوجوان خوارزمی آماده شده اند.

صداقتی از بازدید فرماندار خلیل آباد از این بازارچه خبر داد و تصریح کرد: در این بازدید هر کدام از سازندگان آثار، ضمن تشریح وسیله ساخته شده خود، نمونه ای از آن را برای بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته بودند.

وی مبنای کار آموزش و پرورش را تربیت دانش آموزان در تمام ابعاد وجودی آنها دانست و اذعان نمود: یکی از ابعاد آموزش و پرورش تاکید بر پرورش استعداد ها و خلاقیت های دانش آموزان دارد و برگزاری این بازارچه نیز در همین راستا خواهد بود.

مدیر آموزش و پرورش خلیل آباد در خاتمه به آثار ساخته شده اشاره کرد و بیان داشت: طرح بازی رایانه ای، دستگاه حرارت سنج هوشمند، دستگاه طراح هوشمند بر روی چوب، طرح نویسنده فضائی، دستگاه هشدار زلزله و ساخت نرم افزار بازی از جمله آثار دانش آموزان خلیل آبادی در این بازارچه است.

انتهای پیام/