به گزارش صبح توس، شورای اسلامی شهر زاوین در پی انتشار خبر « دارالمومنین به کدامین سو می رود؟» مبنی بر رقص و پایکوبی در زمین مصلی است که این خبر طبق اظهارات مردمی و مصاحبه اعضای شورا انعکاس یافت که حال بعنوان انتشار اکاذیب در دادگاه مطرح کرده اند.

 

 

پایگاه های اینترنتی یکی از ابزارهای مهم در آگاهی مردم دارند. بر این پایه  « پایگاه تحلیلی خبری کلات نادر» در مدت سه سال فعالیت خود تاکنون توانسته است به خانه خیلی از هم استانی ها، بویژه شهروندان کلاتی راه پیدا کند و این پایگاه روزنه خوبی شده است تا علاقمندان به خبرها و رویدادهای فرهنگی و اجتماعی دسترسی پیدا کنند .

 

 

این رسانه مجازی با هدف حفظ و نشر ارزش ها و آرمان های انقلاب شکوهمند اسلامی ایران همواره با رعایت اصول انصاف و عدالت برای رسالت خبری خود تلاش نموده است و بنابر معیارهای سرعت،دقت و صحت در اطلاع رسانی، سرلوحه کار خود قرار داده است.

 

با توجه به شکایت شورای شهر زاوین به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان در خصوص نشر اکاذیب، سردبیر این سایت را برای پاره ای توضیحات به دادسرا فراخوانده شد.

 

 

شایان ذکر است که در اسفندسال گذشته نیز به دلیل انتقادپذیری از سوی پایگاه خبری، به دادگاه احضار که با توجه به ارائه مستندات از سوی سردبیر این پایگاه خبری مسئولین سابق شهرداری کلات، پس از گذشت جلسه ای از دادگاه شکایت خود را پس گرفتند.

 

 

حال باید پرسید آیا رسانه ها حق انتقاد کردن و بیان واقعیت ها را ندارند و برای انتشار واقعیت ها باید به دنبال اما و اگر های مسئولین باشند و باید دید نظر دادگاه در این خصوص چیست و دفاعیه حقوقی سردبیر پایگاه تحلیلی خبری کلات نادر در خصوص این ادعای شورای اسلامی شهر زاوین چیست؟

 

 

 

انتهای پیام/