به گزارش صبح توس؛ یعقوبعلی نظری، استاندار خراسان رضوی پیش از ظهر امروز در آیین آغاز عملیات اجرایی و تخصیص واحدهای طرح نهضت ملی مسکن و قرعه کشی ۱۰۴۰ واحد در مرحله اول که با حضور استاندار خراسان رضوی و متقاضیان واحدهای مسکونی در سالن اجتماعات آرامگاه شهید مدرس (ره) برگزار شد، اظهار داشت: کاشمر یکی از نقاط حساس مد نظر معاندان برای اهداف خود بود و مردم این شهر ثابت کردند که بصیرت انقلابی دارند و از تاریخ و دشمنان این نظام شناخت کافی دارند.

وی با بیان اینکه علیرغم تمرکز جدی دشمن بر روی شهر کاشمر، با درایت و بصیرت مردم و دشمن شناسی، انقلاب شناسی و امام شناسی مردم کاشمر امید دشمن را از بین برد، خاطرنشان کرد: این ایستادگی مردم برای خدمت بیشتر به مردم به ما روحیه می دهد و امیدواریم در این مسیر خدمت رسانی به مردم با جدیت بیشتری پیش برویم و این مایه افتخار و سربلندی ما است.

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه اعتقاد داریم که اگر ما زمینه های حضور مردم در عرصه های مختلف را فراهم کنیم که وظیفه مسئولان هم همین است کارها و گره ها باز می شود، تصریح کرد: حضور مردم و نقش پذیری و نقش دهی به مردم بسیار حائز اهمیت است.

وی با اشاره به اینکه این نظام در ذات خود مردمی و اسلامی است و این یک شعار نیست و مردم یکی از دو رکن اساسی این نظام هستند و خود مردم از اسلام دفاع می کنند، اذعان کرد: مردم نقش اصلی و اساسی در این نظام اسلامی متکی بر مردم را برعهده دارند و افرادی که این موضوع را متوجه نمی شوند و میخواهند آن را نادیده بگیرند یا شعاری با این رکن برخورد کنند حتما مایوس خواهند شد.

نظری با تاکید بر اینکه اسلام در ذات و جوهره این نظام قرار دارد و بهترین افرادی که می توانند همانگونه که در استمرار نظام نقش آفریدند در حفظ نظام هم نقش آفرینی کنند مردم هستند، عنوان کرد: دشمن به دنبال هر فرصتی برای ضربه زدن به این نظام و انقلاب است و ۴۳ سال است که مردم از این نظام و انقلاب دفاع و حراست می کنند.

وی با بیان اینکه گرفتاری های معیشتی یکی از مشکلات مردم است و امروز خدمت معیشتی در اولویت قرار دارد، تشریح کرد: مسکن امروهز در معیشت خانوارها نقش اساسی دارد و تامین مسکن برای مردم با جدیت بیشتری دنبال می شود.

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه قرار بر این شد تا زمین در اختیار مردم قرار گیرد و خود مردم نسبت به ساخت واحد مسکونی اقدام کنند، بیان کرد: دولت به جای تصدی گری به دنبال تسهیل گری است.

وی با بیان اینکه مردم باید به سرعت اقدام به ساخت کنند و مجوزات آن هم هر چه زودتر صادر شود، ابراز کرد: امیدواریم یک کارگاه بزرگ مسکن سازی توسط مردم در این شهر ایجاد شود.

انتهای پیام/