بهروز محبی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با صبح توس؛ با بیان اینکه متاسفانه طی حدود ۱۰ سال است که بهسازی و ترمیمی در محورهای مواصلاتی خراسان رضوی صورت نگرفته است اظهارداشت: متاسفانه وزارت راه و شهرسازی، عملکرد قابل قبولی در غرب خراسان ندارد؛ چرا که حتی نتوانسته روکش آسفالت محورهای مواصلاتی این منطقه را، انجام دهد.

وی با بیان اینکه در استان مسیری هایی داریم که چندین سال، بلاتکلیف مانده و اقدامی صورت گرفته افزود: این موضوع و عدم رسیدگی سبب بروز نارضایتی مردم در این حوزه شده است.

وی با اشاره به اینکه انتظار می رود دولت، نگاه ویژه ای به آسفالت محورهای اصلی و فرعی غرب خراسان، داشته باشد و این موضوع از مطالبات اصلی مردم منطقه است تاکید کرد: از اولویت های سرپرست وزارت راه و شهرسازی، باید نگاه ویژه بهمطالبات مردم در این بخش باشد و پاسخ‌های قانع کننده‌ای به این درخواست بدهد.

محبی با اشاره به اینکه پیگیری هایی برای آسفالت جاده های شهری و روستایی در شهرستانهای این منطقه، انجام شده است و البته انتظار می رود دولت اهتمام جدی در این رابطه، داشته باشد ادامه داد: ما تلاش خود را برای تامین اعتبارانجام داده ایم و قول هایی هم برای آسفالت و روکش جاده های روستایی و شهری، گرفته ایم اما متاسفانه مسئولان به قول خود، عمل نکرده اند.

انتهای پیام/