به گزارش صبح توس؛ همزمان با گرامیداشت هفته بسیج پیش از ظهر امروز نود و پنجمین زمین چمن مصنوعی از‌ مجموع ۱۰۱ پروژه چمن مصنوعی درسال جاری در مدارس استانی با حضور دکتر محمدپور رئیس مرکز استعداد‌‌های درخشان اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، فرماندار و مسئولین اجرایی شهرستان در محل مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی دوره دوم تربت‌جام مورد بهره برداری قرار گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین یدالله دامن پاک ریاست آموزش و پرورش شهرستان تربت‌جام با قدردانی از تلاش‌های مدیریت  مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی دوره دوم اظهار داشت: عملیات اجرایی زمین‌چمن مصنوعی آموزشگاه شهید بهشتی درسطح زمینی به مساحت بیش از ۸۲۰ مترمربع در خرداد ماه امسال شروع شده است  و با صرف هزینه بیش از  ۳ میلیارد توامن به بهره برداری رسید.

در ادامه کاظم دریادل ریاست مدرسه استعدادهای درخشان شهید بهشتی دوره دوم بیان داشت: بابهره برداری از زمین چمن مصنوعی فضای بانشاط برای دانش آموزان تمام ساحتی و سمپادی در بستر ورزش و تندرستی فراهم شده است.

وی در پایان بیان داشت: دانش آموزان این آموزشگاه در کنکور سراسری موفق شدند ۴۰ رتبه برترروزانه دانشگاه‌های مرکز را کسب کنند و در حوزه المپیادهای ورزشی  تیم فوتبال، والیبال و شنا رتبه اول تا سوم را به دست آورده‌اند.

انتهای پیام/