به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام دکتر حسن اسلامی امام جمعه تربت‌جام با دعوت خود و نمازگزاران این هفته نمازعبادی و سیاسی نماز جمعه به رعایت تقوای الهی با بیان اینکه  رهاسازی فضای مجازی شبیخون و قتل‌عام فرهنگی را در پی داشته است اظهار داشت: متاسفانه رهاسازی فضای مجازی، کشور را با شبیخون و قتل عام فرهنگی روبرو ساخته که در این میان نوجوانان بیش از دیگر افراد جامعه گرفتار ناملایمات فکری و اندیشه‌های انحرافی هستند.

وی تصریح کرد: قانونمند شدن و ایجاد چارچوب برای فضای مجازی کشور به معنای کم شدن پهنای باند و ایجاد محدودیت برای فعالیت‌های سالم مردم نیست، بلکه ایجاد چارچوب و وضع قانون برای فضای مجازی برای پاسخگو کردن افراد در قبال عملکردشان است.

امام جمعه تربت‌جام اظهار داشت: کودتای ۲۸ مرداد که در آن، دولت ملی به توطئه آمریکا سرنگون شد و یک مزدور وابسته بر ملت ما تسلط یافت؛ برادران و خواهران، چه باعث شد تا نقشه ۲۸ مرداد در این کشور موفقیت‌آمیز اجرا شود و چرا آمریکا در حال اجرای دوباره این نقشه هستند؟ این مسائل باید به‌دقت موردبررسی و تبیین قرار بگیرد. 

حجت الاسلام و المسلمین اسلامی در پایان بیان داشت: دشمن نمی‌داند که این مردم دیگر ملت ۷۰ سال قبل نیستند. این مردم، ملتی هستند که هشت سال دفاع مقدس و دفاع از حرم را پشت سر گذاشتند و با ۱۷ هزار شهید، منافقان ناپاک وابسته به اجانب را از کشورشان بیرون کردند و بنابراین، دیگر نقشه کودتای ۲۸ مرداد دوباره جواب نخواهد داد.

انتهای پیام/