به گزارش صبح توس؛ سرهنگ پاسدار احمد ناصری موحد، فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: امروز دشمن در یک جنگ تمام عیار شناختی و ترکیبی با محوریت شبه افکنی، انحراف افکار عمومی و القای یاس و ناامیدی به مقابله با نظام اسلامی برخاسته و مهمترین و بزرگترین ابزاری که می تواند با آن مقابله کند رسانه است.

وی تصریح کرد: دشمن به باورهای حاکمیت ها هجمه می آورد تا اندیشه ها و اعتقادات را بگیرد، بر همین اساس کادرسازی برای انقلاب  را نباید از دست دهیم و با همین مسیری که امام راحل در سال ۴۲ پایه گذاری کرد بابد اهداف و اندیشه های انقلاب را گرامی بداریم.

ناصری موحد افزود: در هر عرصه ای که انقلاب نیاز داشته بسیج پیشقراول بوده، در عرصه دفاع، جنگ تحمیلی و دفاع از حرم حضور مقتدرانه داشته و  اکنون در حوزه های فرهنگی هنری، ورزشی، تولید و دانش بنیان و هر جایی که نظام نیاز داشته حضور میدانی داشته است‌.

فرمانده سپاه تربت حیدریه گفت: با توجه به جنگ ترکیبی و شناختی تمام عیار دشمن علیه انقلاب اسلامی، امسال ۱۵۰ عنوان برنامه گرامیداشت هفته بسیج با محوریت جهاد تبیین در سطح حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج برگزار می شود.

وی شعار امسال هفته بسیج را، بسیج خدمتگزار ملت ایران عنوان کرد و افزود: امسال برنامه های هفته بسیج در تربت حیدریه به تعداد پایگاهها  ۳۶۹ فعالیت شاخص دارند که مهمترین این برنامه در پایگاهها، همایش بصیرتی با عنوان جهاد تبیین است.

فرمانده سپاه تربت حیدریه به بخشی از این برنامه ها اشاره کرد و گفت: دیدار با امام جمعه باحضور بسیجیان و پاسداران، گردهمایی معتمدین محله و همایش پیوند مهر، نذر خون، تخفیف ۲۰ درصدی بهداری مقاومت برای مردم از مهمترین برنامه های روز نخست هفته بسیج است.

وی بیان کرد:  گردهمایی متولیان محله اسلامی، کافه گفتگو در سطح مدارس متوسطه با محوریت جهاد تبیین، تجلیل از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس، همایش بصیرتی در سطح پایگاهها و همایش تجلیل از فعالان جهادی با محوریت بسیج دانشجویی بخشی دیگر از برنامه های هفته بسیج بشمار می رود. 

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه از همایش و رزمایش گردانهای سایبری بسیج، همایش اقتدار بسیج، یادواره شهدای فرهنگی و شاهچراغ، همایش زیست عفبفانه، نشست فرماندهان بسیج، برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، تجلیل از برترین های تولید محتوای دیجیتال بسیج بعنوان دیگر برنامه های این هفته یاد کرد.

انتهای پیام/