به گزارش صبح توس؛ حسین جمشیدی فرماندار تربت‌جام در جلسه گرامیداشت هفته بسیج که پیش از ظهر امروز در محل سالن شهید نصیری تربت‌جام برگزار شد با اعلام برگزاری اجتماع بزرگ بسیجیان در مصلی الغدیر تربت‌جام اظهار داشت: نقش و جایگاه بالا و تأثیرگذار بسیج در پیشبرد اهداف اسلامی در سطح جامعه بر کسی پوشیده نیست، مدیران اجرایی ظرف ۴۸ ساعت نسبت به اعلام برنامه‌های مرتبط و قابل اجرا در هفته بسیج اقدام نمایند.

وی تصریح کرد: در دهه بزرگداشت بسیج جلسه شورای اداری با رویکرد جهاد تبیین ویژه همه مدیران اجرایی شهرستان توسط فرمانداری برگزار خواهد شد.

فرماندار تربت‌جام اظهار داشت: به منظور استفاده بهینه و همگانی از برنامه‌ها هر روز یک برنامه و در ساعات غیر اداری برگزار خواهد شد و  برنامه‌های اجرایی با موضوع، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی مسابقات بومی و محلی، اردوهای جهادی، صبحگاه مشترک، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا ایثارگران، دیدار با ائمه جمعه شهرستان، برنامه‌های داخلی حوزه مقاومت بسیج و....خواهد بود.

جمشیدی در پایان بیان داشت: دهه بزرگداشت بسیج فرصت مغتنمی برای همه مردم و مسئولان است آذین بندی سر درب ادارات، برنامه ریزی و حضور در مراسمات استفاده از فرمایشات بنیان گذار جمهوری اسلامی، رهبر معظم و رئیس جمهور محترم در نامه‌های اداری و بکار بردن مطالب با موضوع بسیج و جایگاه والای آن مورد تاکید است.

در این نشست اعضای حاضر به طرح نقطه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص هفته بزرگداشت بسیج پرداخته و مواردی را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند. 

انتهای پیام/