به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام علی ناهیدی، امام جمعه خلیل آباد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان خلیل آباد که در محل مصلی مسجد جامع برگزار شد، اظهار داشت: مسئولان کشور باید بدانند که هرچه در مسیر خدمت رسانی به مردم تلاش کنند باز هم بدهکار این مردم نجیب و بصیر هستند.

وی با بیان اینکه مردم به حق از مشکلات معیشتی و اقتصادی در دهه اخیر گله مند هستند، خاطرنشان کرد: امیدواریم در دولت مردمی، انقلابی و جهادی سیزدهم این مشکلات معیشتی و اقتصادی حل شود تا رضایتمندی مردم را به دنبال داشته باشد.

امام جمعه خلیل آباد با تاکید بر اینکه در فتنه اخیر عوامل خارجی و داخلی دست داشتند و بنزین بر آتش فتنه می ریختند، تصریح کرد: عوامل خارجی شامل رسانه های فارسی زبان بیگانه دست داشتند، در ایران حدود ۷۰ تا ۸۰ هزار بهائی داریم که با رسانه های فارسی زبان بیگانه همراهی می کنند و نان و نمک کشور را می خورند و نمکدان می شکنند.

وی با اشاره به اینکه علیرغم اینکه شفاف سازی لازم در خصوص بحث فوت مهسا امینی شد ولی برخی نمی خواهند واقعیت را قبول کنند و به دنبال آب ریختن به آسیاب دشمن هستند، اذعان کرد: رسانه های خارجی و دشمنان نیز با شبهه به دنبال زنده نگه داشتن اغتشاشات و آشوب ها هستند.

حجت الاسلام ناهیدی با بیان اینکه در دانشگاه شریف برخی از دانشجوها کارهایی انجام دادند که با ماهیت دانشجو و دانشگاه همخوانی ندارد، عنوان کرد: برخی مطرح می کنند که جمهوری اسلامی زن ستیز است در صورتی که اگر پیشرفت زنان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی را بررسی کنند متوجه می شوند بیشترین پیشرفت زنان در جمهوری اسلامی صورت گرفته است.

وی همچنین در ادامه تشریح کرد: در این ۴۰ سال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران علیرغم تمام تهدیداتی که وجود داشته پیشرفت های زیادی داشته است.

انتهای پیام/