به گزارش صبح توس؛ امیر سرتیپ کیومرث حیدری عصر چهارشنبه در آیین بهره‌برداری از مجتمع مسکونی 48 واحدی مهر ولایت در تربت‌حیدریه افزود: این بدان معناست که برای دفاع از کیان و ناموس کشور در مقابل هر گونه ناامنی، از هیچ کوشش فروگذار نخواهیم کرد.

وی گفت: خوشبختانه یکان‌های نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ۲۳ رسته توانسته‌اند به خودکفایی و بازدارندگی لازم دست یافته و اکنون در بهترین سطح آمادگی رزمی قرار داریم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در ادامه بر افزایش منزلت اجتماعی این یگان نظامی تاکید و اظهار داشت: بر این اساس مقرر شده از انتهای سال آینده هر کدام از کارکنان این نیرو که به افتخار بازنشستگی نایل شوند، باید حتما دارای منزل شخصی باشند.

فرمانده مستقل پیاده ۱۷۷ متحرک هجومی شهید محمدجعفر نصراصفهانی ارتش جمهوری اسلامی مستقر در تربت‌حیدریه نیز گفت: برای ساخت پروژه 48 واحدی 23 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده‌است.

سرهنگ ستاد بختیار کرمی‌نیا افزود: پروژه در زمینی به مساحت پنج هزار و 20 مترمربع و زیربنای آن 2 هزار و 445.5 مترمربع و هر واحد مسکونی نیز 75 مترمربع است.

وی تصریح کرد: علاوه بر این، مجتمع مسکونی ۲۸۸ واحدی مهر ولایت ۲ نیز در مرحله تجهیز کارگاه و عملیات ساخت آن از ماه آینده آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/