به گزارش صبح توس؛ سرهنگ مهدی حسن زاده فرمانده انتظامی شهرستان خلیل آباد ظهر امروز در جمع خبرنگاران که در محل سالن اجتماعات فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار شد اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در رصدهای اطلاعاتی و اقدامات فنی خود موفق به شناسایی فردی سودجو که به وسیله یک دستگاه خودروی پژو اقدام به قاچاق موادمخدر می کرد شدند.

وی با بیان اینکه خودرو مورد نظر دریکی از ورودی های خلیل آباد شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی توقیف شد، خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی در بازرسی از خودروی مورد نظر ۱۴ کیلوگرم مواد مخدر را که متهم به صورت ماهرانه ای داخل خودرو جاسازی کرده بود کشف کردند.

فرمانده انتظامی خلیل آباد همچنین در ادامه تصریح کرد: ماموران مبارزه بامواد مخدردر عملیات دیگری حین گشت زنی به سرنشین یک دستگاه خودروی سمند مظنون و در بررسی های به عمل آمده ۸۰۰ گرم تریاک را که متهم به صورت بلع قصد انتقال داشت را کشف کردند.

حسن زاده با اشاره به دستگیری۲ متهم دراین زمینه اذعان کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

وی عنوان کرد: پلیس در راستای برقراری نظم و امنیت و آرامش عمومی برای هموطنان عزیز در تمامی ساعات شبانه روز از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود.

انتهای پیام/