به گزارش صبح توس؛  دکتر اصغر خوشخو شهردار تربت‌جام در نشست خبری با اصحاب رسانه که امروز صبح در محل سالن جلسات شهرداری تربت‌جام برگزار شد با اعلام خبر اجرای ۷۵ هزار متر مربع آسفالت و تایل فرش درمعابر شهری تربت‌جام اظهار داشت:  با توجه فرسودگی آسفالت اکثر معابر شهری که عمر مفید آسفالت آن به پایان رسیده است؛ می‌طلبد در سال جاری با همت بیشتر به این حوزه توجه شود، حوزه عمران مدیریت شهری از ابتدای سال تا کنون بیش از ۶۰ هزار متر مربع از معابر شهری را آسفالت کردند.

وی تصریح کرد: یکی از اولویت‌های مدیریت شهری توجه متوازن به مناطق مختلف شهر است و سعی شده اولویت انتخاب مناطق به صورت متوازن باشد و نگاه ویژه به مناطق کمتر برخوردار در دستور کار باشد و در ۸ ماهه اخیرسال جاری  بیش از ۱۵ هزار متر مربع از سطح معابر شهری نیز تایل فرش شده است .

شهردار تربت‌جام با اشاره به کنترل آبهای سطحی و مهار آب گرفتگی فصلی در شهرستان بیان داشت: به منظور کنترل آبهای سطحی و مهار آب گرفتگی‌های فصلی بیش از ۶هزار و ۲۰۰ متر طول جدول کار شده که از این مقدار۲  هزار و ۲۰۰ متر طول جدول آبرو و جدول ساده و ۳ هزار متر طول جدول آبرو احداث گردیده است.

خوشخو خاطر نشان کرد: درهمین راستا  ۳۰۵ متر طول کانال هدایت آبهای سطحی احداث شده که با توجه به فرارسیدن فصل بارندگی، نقاط حادثه خیز شهر شناسایی شده و کانالهای موجود شهر و اطراف شهر به صورت مداوم در حال لایروبی و رفع انسداد است تا در زمان بارندگی مشکلی نداشته باشیم.

وی در پایان با اشاره به پیشرفت فیزیکی پارک سوارتربت‌جام بیان داشت: پروژه احداث پارک سوار که حاشیه میدان امام رضا (ع) در قسمت ورودی شهر از سمت مشهد مقدس واقع شده، رو به اتمام است و حدود  ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امیدواریم بتوانیم در دهه مبارک فجر امسال به بهره برداری برسانیم.

انتهای پیام/