به گزارش صبح توس؛ حسین باهوش فرماندار رشتخوار صبح امروز در دیدار با مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی گفت: دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به مناطق محروم و روستاها دارد، در شهرستان های کم جمعیت به علت کمبود اعتبارات کار و فعالیت سخت تر انجام می شود.
حسین باهوش در ادامه مطلب اظهار کرد: یکصدایی کامل در شهرستان رشتخوار حاکم است و این همدلی و وفاق خیلی از مشکلات را کاهش می دهد.
وی افزود: روحیه مطالبه گری در مردم افزایش پیدا کرده است و این باعث شده که بیشتر مشکلات مرتفع گردد.
فرماندار رشتخوار همچنین بیان کرد: در بعضی از روستاهای بخش مرکزی و روستاهای پایین دست بخش جنگل مشکل پایین بودن سرعت و پهنای باند اینترنت را داریم که نیازمند توجه بیشتری است.
باهوش با اشاره به اینکه رشتخوار به سمت صنعتی شدن در حال حرکت است، گفت: اقدامات خوبی در راستای ایجاد اشتغال در رشتخوار انجام شده است، در بیانیه گام دوم انقلاب تاکید مقام معظم رهبری بر جهاد تبیین است ما باید اقدامات انجام شده نظام و دولت انقلابی را به سمع و نظر مردم برسانیم.
وی تاکید کرد: دشمنان با تمام توان در حال تخریب و توطئه سازی هستند و از هر فرصتی برای ایجاد مشکل استفاده می کنند.

همچنین در این مراسم ابوالفضل سالاری طی حکمی از طرف مدیر مخابرات خراسان رضوی، بعنوان سرپرست جدید اداره مخابرات رشتخوار معرفی و از زحمات و خدمات 2 و نیم ساله محسن بدیع زادگان رئیس سابق قدردانی بعمل آمد.

انتهای پیام/