بهروز محبی نماینده مردم سبزوار در مجلس در گفت وگو با صبح توس؛ اظهار داشت: نمایندگان مجلس  وظیفه دارند به عنوان خدمتگزاران مردم، تاوان دروغ گویی  و هزینه آن  را بالا ببرند تا افراد نتواند به راحتی دروغ  بگویند.

وی افزود:  دروغ پردازی چه برای حاکمیت و چه برای شخصیت های مشهور که مرجع هستند ممکن است عواقب امنیتی خطرناک برای کشور داشته باشد چنانکه در این دوره از اغتشاشات به همین روش زمینه فریب برخی جوانان فراهم شد .

نماینده مردم  سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: در این راستا با هدف افزایش هزینه دروغ پردازی، پیش نویس طرحی فراهم شده که در معاونت قوانین با رفع اشکالات آن تبدیل به طرح سپس فوریت آن مشخص و در معرض تایید نمایندگان  قرار گیرد.

مجبی افزود: این پیش طرح پس از حد نصاب امضا به میزانی که در آیین نامه مشخص شده  اعلام وصول سپس  فوریت آن تعیین و در مرحله بعدی  پس از ارائه پیشنهادات نمایندگان در صحن مطرح و در صورت تصویب تبدیل یه قانون می شود.

وی ادامه داد: این مجلس تلاش می کند تاوان هزینه دروغ پردازی و دروغ گویی را بالا ببرد که چنانچه اشخاص مشهور یا هر فردی با دروغگویی و دروغ پردازی  جریان سازی نماید و اغتشاشات و حرکت های  شورشی ایجاد و  فضای کشور را  آشفته  نماید در برابر آن مسئولیت داشته باشد.

نماینده مردم  سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: جریان انقلابی، دلسوزان ملت و سعادت کشور  باید نسبت به دروغ حساس باشند و دروغ از سوی هر شخص یا جریانی مذموم و ناپسند در نظام اسلامی مذموم تر است.

نماینده مردم شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی گفت: در نظام اسلامی نباید هیچ کس حق دروغ گویی و دروغ پردازی نادرست  داشته باشد.

تلاش بر توانمندسازی پلتفرم های داخلی و حمایت از کسب و کارهای مجازی است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش بر توانمندسازی پلتفرم های داخلی  است  و به طور یقین باید تدبیری صورت گیرد  که موضوع کسب و کارها آسیب نبیند و نیز وضعیت امنیتی کشور بهبود بخشیده شود

محبی افزود: امروز امپراتوری دروغ پرداز رسانه ای در جبهه جاهلیت مدرن، مرگ دختران افغانستانی و  یمنی را نمی بیند و با پروژه  کشته سازی در کشور تلاش دارد   نظام جمهوری اسلامی  را متهم نماید.

وی اظهار داشت: لذا این جریان رسانه ای تلاش دارد تصمیمات منطقی نظام در مهار اغتشاشات را با دروغ پردازی برجسته نمایند.

نماینده مردم  سبزوار گفت: سردار جلالی رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور به طور مستقیم اعلام کرده بود پلتفرم  اینستاگرام و واتساپ در ارتباط با منافقان و رژیم صهیونیستی بوده است  و شورای عالی امنیت ملی هم اجازه نخواهد داد امنیت کشور به خطر بیفتد.

محبی افزود: بنده نیر اعتقاد دارم تا زمانی که امنیت لازم  ایجاد نشود و نماینده این دو  پلتفرم ها همچون سایر کشورها در ایران ایجاد نشود به طور یقین خطرات امنیتی دارند  لذا به نحو مقتضی تلاش معضلاتی که در حوزه کسب و کارهای ایجاد جبران شود .

وی تصریح کرد: چنانچه روزی شرایط بهبود و همکاری پلتفرم های مورد نظر با نظام جمهوری اسلامی بیشتر شود  اتفاقات دیگر خواهد اقتاد و شورای عالی امنیت ملی در این موضوع تصمیم گیری می نماید .

نماینده مردم  سبزوار گفت:  جریان های هتاک و دروغ پرداز و فحاش تلاش دارند یک دیکتاتور رسانه های ایجاد و خلاف قانون و در مسیر  براندازی و از بین بردن امنیت مبتنی بر دروغ پرداز ی حرکت می کند و هیچ حاکمیتی در دنیا این موضوع را نمی پذیرد  و هر کشور مبتنی بر قانون خود تصمیمی می گیرد.

انتهای پیام/