به گزارش صبح توس از طرقبه شاندیز: بیانیه مجمع بسیجیان شهرستان  طرقبه شاندیز در پی اتفاقات اخیر و اغتشاشات رخ داده در کشور، پس از برگزاری چهارمین جلسه عمومی این مجمع قرائت شد.

متن این بیانیه به این شرح است؛ 


                                                                                                                                       "بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم"

 قُتِلَ أَصۡحَـٰبُ ٱلۡأُخۡدُودِ/ بروج ۴، خیمه خیمه رسول الله است، اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید! والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الاحرام، مدینه الرسول، نجف، کربلا، کاظمین و سامرا و مشهد باقی نمی ماند، قرآن آسیب می بیند. (سردار شهید حاج قاسم سلیمانی)

امروز که صهیونیسم و نظام استعمارگر ظالم باورها و ارزش های کفرآلود و شرک آمیز را به عنوان یک فرهنگ چنان در ذهن مردم و تار و پود جوامع عالم رسوخ داده است و مقابل آن در تاریکی فراگیر عصر حاضر شجره طیبه انقلاب اسلامی به بار نشسته است و جرقه های امید در زندگی والای انسان و هویت اصیل و توحیدی را برای جهانیان به وجود آورده است، دشمنان قسم خورده و رهروان جنایت های اخدودی می خواهند با شعله ورنمودن آتش فتنه ها در حرم مقدس جمهوری اسلامی مردم را قربانی لذت های  خود کنند و کفار گرد این معرکه نشسته و هوس ها، منافع و رذالت های خود را تامین نمایند. 

اما مگر نمی دانند " یرِيدُونَ أَنْ يُطْفِؤُا نُورَ اللَّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ يَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَنْ يُتِمَّ نُورَهُ وَ لَوْ كَرِهَ الْكافِرُونَ «32» کافران  مى‌خواهند نور خدا را با دهانهايشان خاموش سازند، ولى خداوند جزاين نمى‌خواهد كه نور خود را به كمال برساند، هرچند كفّار، ناراحت باشند.

اگر مسائلی در کشور داریم، اگرمشکلاتی وجود دارد، اگر سختی راهی تا رسیدن به دولت یار هست همه اینها مسائلی است مربوط به این کشور که ملت سلحشور و با بصیرت ما در کمترین زمان مسیر دشمن را تشخیص می دهند و اجازه دخالت بیگانگان و آتش افروزی و تماشای بهم ریختگی دراین کشور را به غیر نخواهند داد.

جمهوری اسلامی ایران پس از چهار دهه پرتلاطم  که انواع دشمنی ها، فتنه سازی ها و ظلم ها را پشت سر گذاشته است به خوبی می تواند صدای مطالبه گران صدای منتقدان و حتی صدای معترضان را بشنود و با پاسخگویی مناسب قدم های  محکم خود را برای ثبت برگی دیگر از ظرفیت های این نظام در مردمی بودنش بردارد.

مشکلات اقتصادی و معیشتی، ضعف ها و کمبودها قطعا دارای راهکارهای مختلف است که لازم است با ادامه دادن جدی مسیر صحیح مطالبه گری و حساسیت مردمی نسبت به کارشکنی های داخلی اجازه تشکیل زمینه ای برای سودجویی دشمن و تضعیف دولت انقلابی داده نشود.

مجمع بسیجیان شهرستان طرقبه شاندیز به جریان های مختلف داخلی که متوجه خط ضد انقلاب نیستند و در رده های مختلف در حال فعالیت هستند و یا امکان نفوذ یافته اند و چهره هایی که متوجه نیستند به برکت این نظام و  خون شهدای این نظام محبوبیتی یافته اند و مورد توجه مردم هستند هشدار می دهد که این کشور بحمداللَّه کشوری مجهز به عنصر معنوی توکل به خدا و عنصر تجهیز و انعطاف برای پاسخگویی به هر تهدیدی است. 

همه ما بسیجیان حفظ حرمت مردم و یکپارچگی آحاد مختلف جامعه و حفظ وحدت همگانی را مهم می دانیم، و در شرایط فعلی وظیفه را دو چندان می بینیم، لذا ضمن تجدید میثاق با امام عزیزمان، رهبری گرانقدر و شهدای سرافراز، اعلام می داریم با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها برای نیل به اهداف انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

مجمع بسیجیان شهرستان طرقبه شاندیز
٢١ مهرماه ١۴٠١

انتهای پیام /4008