حجت الاسلام جواد نیک بین، نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد، بردسکن و کوهسرخ در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس؛ با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران بر 3 رکن دین، رهبری و مردم استوار است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی تا زمانی که این سه رکن را داشته باشد همچنان استوار و پا برجا خواهد بود و هیچ قدرتی نمی تواند به آن ضربه بزند.

وی با تاکید بر اینکه  همه باید دست به دست یکدیگر بدهیم تا از مشکلات عبور کنیم، خاطرنشان کرد: دشمنان و بدخواهان نظام از ابتدای پیروزی انقلاب همیشه با فتنه های مختلف به دنبال ضربه زدن به نظام و انقلاب بوده و هستند و در حوادث اخیر نیز با رمز حجاب به میدان آمد و به مقدسات و نیروهای امنیتی و نظامی ما توهین کرد.

نماینده مردم کاشمر با بیان اینکه در حوادث اخیر افرادی بودند که به پیامبر اکرم (ص)، امام علی (ع) و ائمه توهین می کردند و این افراد با افراد منتقد تفاوت دارند، تصریح کرد: بین نقد و اغتشاش و خرابکاری تفاوت وجود دارد و معتقد هستیم که باید دست افراد منتقد را بوسید ولی باید دست افراد خرابکار را بُرید.

وی با اشاره به اینکه قانون باید محکم در مقابل افراد خرابکار و افرادی که به اموال عمومی و شخصی مردم و امنیت جامعه صدمه می زنند به ایستد، اذعان کرد: انقلاب اسلامی ایران پیشرفت های زیادی داشته و کاری انجام داده که در جنوب آفریکا و شمال آمریکا و اروپا، کانادا، اسپانیا و... موج اسلام گرایی، موج شیعه گرایی و موج اسلام دوستی افزایش پیدا کند و این از پیشرفت های انقلاب است.

انتهای پیام/