به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام جواد طاهری، امام جمعه کاشمر ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این شهرستان که سالن اجتماعات امامزاده سید حمزه (ع) کاشمر برگزار شد، اظهار داشت: زن با شرف و با استعداد ایرانی در زمینه های مختلف درخشیده است و آن ها می خواهند از این طعمه برای اهداف شوم خود استفاده کنند.

وی با بیان اینکه مردم از اهداف شوم دشمنان آگاه هستند چون بصیرت دارند، خاطرنشان کرد: دشمنان با راه اندازی این آشوب ها به دنبال این هستند تا ایران را مجبور کنند که در مذاکرات تسلیم خواسته آنها شود.

امام جمعه کاشمر با تاکید بر اینکه مردم می دانند که مسئولان از درد آنها مطلع هستند، تصریح کرد: مردم در مقابل آشوبگر و افرادی که امنیت کشور را بهم میریزد و اموال عمومی را تخریب می کند ساکت نمی مانند.

وی با اشاره به اینکه ما بین اعتراض و اغتشاش تفاوت قائل هستیم، قبل از انقلاب اعتراض داشتیم و الان هم داریم و اعتراضات هم مشخص است، اذعان کرد: مردم قبل از انقلاب زمانی که اعتراض می کردند ابتدا به مجلس امام حسین (ع) می رفتند و اوضاع کشور و جهان را تحلیل و بررسی می کردند و وقتی به اعتراض می آمدند آن را با منطق بیان می کردند ولی هیچگاه سنگی به شیشه مغازه و اداره ای نزدند.

حجت الاسلام طاهری با بیان اینکه برخورد با معترضان قبل از انقلاب اینگونه بود که هر فردی اعتراض می کرد توسط ساواک سختترین شکنجه ها را می دیدند، عنوان کرد: شیوه اعتراض اغتشاشگران با شیوه اعتراض انقلابی ها متفاوت است و انقلابی ها به دنبال سنگ زدن به شیشه مغازه کسب و کار مردم نیستند.

وی با تاکید بر اینکه شما پارچه ای که مربوط به مجالس امام حسین است را آتش می زنید، با این کار به ریشه معنوی مردم تیشه می زنید، تشریح کرد: مردم امام حسین (ع) را دوست دارند و در مقابل این اقدامات سکوت نخواهند کرد.

امام جمعه کاشمر با اشاره به اینکه آشوبگران اصلی چراغ و شعله را روشن می کنند و خودشان فرار می کنند، تاکید کرد:  ۲۶۰ کانال تلویزیونی بر ضد جمهوری اسلامی ایران کار می کنند.

انتهای پیام/