به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام علی ناهیدی، امام جمعه خلیل آباد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان که در محل مصلی مسجد جامع برگزار شد، با اشاره به حادثه درگذشت مهسا امینی، اظهار داشت: این یک موضوعی است که کشور را به هم ریخت و در این حادثه، جبهه انقلاب بود که ناراحت و متاثر و خواستار رسیدگی به ابعاد درگذشت مهسا امینی شدند.

وی با بیان اینکه تمام مسئولان سران کشور این قول و اطمینان را دادند که به پرونده این موضوع رسیدگی می شود، خاطرنشان کرد: جبهه انقلاب در تاریخ پر افتخار دفاع مقدس هزاران شهید برای امنیت بانوان تقدیم نظام و انقلاب کرد و جبهه مقابل انقلاب نه تنها از اتفاق تلخ درگذشت مهسا امینی ناراحت نیستند بلکه خوشحال هم هستند.

امام جمعه خلیل آباد با تاکید بر اینکه رسانه های خارجی فارسی زبان و برخی از عناصر داخلی درگذشت مهسا امینی را یک سوژه و رمز برای خود قرار دادند تا در سطح شهرهای مختلف ایران اسلامی اغتشاشات و آشوب راه بیندازند، تصریح کرد: برخی از افراد که سوابق مشخصی دارند به دنبال حق و حقانیت نیستند.

وی با اشاره به اینکه اتفاقات و اشتباهات در موارد مختلف ممکن است در کشور رخ دهد چرا حساسیتی در موضوعات دیگر نیست، اذعان کرد: برخی برای موضوعی که هنوز ابعاد آن مشخص نیست اینطور دست به تخریب اموال عمومی و کشتار می زنند و به دنبال مظلوم نمایی و کشته سازی هستند و معادین، منافقین داخلی، سلطنت طلبان، مناقین و برخی از بوق چی های رسانه های داخلی و خارجی که در فتنه 88 هم بودند به دنبال این هستند که علیه نظام جمهوری اسلامی حمله کنند.

حجت الاسلام ناهیدی با بیان اینکه رسانه های معاند به دنبال ایجاد شک و تردید در مردم برای اهداف انقلاب اسلامی هستند و مردم باید هوشمندی لازم را داشته باشند، عنوان کرد: دشمنان بیشتر به دنبال نوجوانان و دختران نوجوان می روند و آنها را به خیابان ها می کشند و خود را پشت این افراد پنهان می کنند.

وی با تاکید بر اینکه کارهایی که از اغتشاش‌گران دیده می شود هدف را کاملا روشن می کند که به دنبال اقدامات هنجارشکنانه و تخریب اموال عمومی هستند، تشریح کرد: در هیچ کجای دنیا آمبولانس و قرآن را آتش نمی زنند و هوشیاری ملت ما این است که به این نتیجه رسیده اند که افرادی اموال عمومی را تخریب می کنند که مزدوران دشمن هستند.

امام جمعه خلیل آباد با اشاره به اینکه در حوادثی که شب گذشته در کاشمر رخ داد ردپای لیدرهایی از استان های دیگر وجود داشت و کاملاً مشخص بود که این اقدامات سازماندهی شده است، ابراز کرد: باید مراقب فرزندان باشیم که از احساسات جوانی آنها استفاده سوء نشود تا گرفتار مشکلاتی نشوند.

وی همچنین با تاکید بر اینکه بخشی مزدور، ناآگاه و وابسته به خارج نشینان به دنبال تضعیف انقلاب و نظام و کشور هستند و کاری جز تخریب و حمله به نیروهای مسلح و نیروی انتظامی ندارند، بیان کرد: نیروی انتظامی یکی از ارکان اصلی این نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در خیابان، بیابان و مرزها برای حفظ امنیت حضور دارند.

حجت الاسلام ناهیدی تاکید کرد: نیروهای مسلح هیچگاه حاضر نیستند که از اسلحه استفاده کنند و این افراد شهید و جانباز می شوند ولی لطمه ای به جوانان و نوجوانان ناآگاه نمی زنند و انسانیت، دیانت و اخلاق را رعایت می کنند.

انتهای پیام/