به گزارش صبح توس؛ مردم ولایت مدار تربت حیدریه در جنوب خراسان رضوی پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته با حضور در خیابان شهید سلیمانی در یک راهپیمایی با شکوه حضور یافتند و اتفاقات اخیر که توسط فتنه گران و اغتشاشگران رخ داده را محکوم کردند.

مردم ولایت مدار تربت حیدریه در یک راهپیمایی با شکوه ضمن تقدیر از نیروی انتظامی، بسبج، سپاه و ارتش برای برقراری امنیت در کشور با محکومیت اتفاقات اخیر فتنه گران و اغتشاشگران از قوه قضائیه خواستند تربت مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت اچعمومی برخورد قاطع داشته باشد.

مردم با اعلام اینکه باید قوه قضائیه با کسانی که به قرآن کریم اهانت کرده و چادر از سر نوامیس مردم کشیدند برخورد قاطع داشته باشند.

مردم در شعارهای خود با تمام وجود اعلام کردند از قرآن و اهل بیت جدا نشده و ادامه دهنده راه امام و شهدا بوده و دشمنان را از اهداف پلید وکثیف خود ناکام خواهند گذاشت.

مردم تربت حیدریه اعلام کردند؛ ما ملت پیشتاز در انقلاب و خالق حنلسه نهم دیماه۵۷ و میراث دار شهدا به آشوب گران و اغتشاشگران یک بار برای همیشه اخطار می دهیم چنانچه از صبر و شکیبایی مردم سواستفاده شود با قدرت انقلابی در مقابل همه خواسته های دنیایی شما و مزدوران شرق و غرب خواهیم ایستاد.

انتهای پیام/