به گزارش صبح توس؛ سرهنگ احمد ناصری موخد، فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد:  تقوای اجتماعی فراتر از تقوای فردی است که بمعنای از خود گذشتن برای دیگران و ملاک را جامعه قرار دادن است و امروز این تقوا نیازمند جهان اسلام است که همه شهدا و رزمندگان به تقوای اجتماعی اقتدا کردند.

وی تصریح کرد: شهید حاج قاسم با تقوای اجتماعی به کمک جهان اسلام آمد و زنجیره جبهه مقاومت را در غرب آسیا تشکیل داد.

فرمانده سپاه تربت حیدریه بیان داشت: اصل هر انقلابی بر کادرسازی است و ادامه مسیر انقلاب با همان اهداف و آرمانهای اولیه که به سمت گام پنجم تمدن اسلامی حرکت کند باید با رویکرد کادرسازی باشد چرا که هر انقلابی کادر سازی نکند یعنی کاری انجام نداده است.

ناصری موحد بیان داشت: رزمندگان دفاع مقدس نمونه همان کادرسازی است که با سخنان امام راحل در سال ۴۲ رقم خوردند و این سربازان در گهواره همان حماسه سازان دفاع مقدس شدند، لذا کادرسازی برای انقلاب باید ادامه پیدا کند.

وی خاطر نشان کرد: دشمن به باورهای حاکمیت ها هجمه می آورد تا اندیشه ها و اعتقادات  را بگیرد، بر همین اساس این کادرسازی را نباید از دست دهیم و با همین مسیری که امام راحل در سال ۴۲ پایه گذاری کرد بابد اهداف و اندیشه های دفاع مقدس را گرامی بداریم.

سرهنگ ناصری موحد گفت: با توجه به جنگ ترکیبی و شناختی تمام عیار دشمن علیه انقلاب اسلامی،  امسال ۲۵۰ عنوان برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس با محوریت جهاد تبیین در سطح حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج برگزار می شود.

فرمانده سپاه تربت حیدریه گفت: نگاه در برنامه های دفاع مقدس حضور حماسی و نمادین امادگی رزمی و دفاعی نیروهای مسلح است و قرار بود رژه ۳۱ شهریور برگزار شود اما بصورت متمرکز در مشهد انجام می شود.

وی افزود: مهمترین برنامه ارج نهادن و تجلیل از پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس است که در سطح شهرستان و در طول هفته دفاع انجام می شود چرا که این گنجینه ها نباید به فراموشی سپرده شوند..

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه اظهار کرد: با توجه به جنگ ترکیبی و شناختی دشمن که با سلاح رسانه و امپراطوری رسانه ای انجام می دهد نقش رسانه ها و خبرنگاران در جهاد تبیین بسیار حائژ اهمیت و پر رنگ است.

انتهای پیام/