به گزارش صبح توس؛ حسین باهوش فرماندار رشتخوار عصر روز گذشته در پنجمین جلسه شورای اداری این شهرستان که به مناسبت گرامیداشت و برنامه ریزی برنامه های هفته دولت برگزار شد، گفت: امروز باید از تمام ظرفیت های موجود در سطح شهرستان همانند بنیاد علوی و بنیاد برکت با توجه به امکانات آنها استفاده کنیم، ما و شما به عنوان مسئولان باید پاسخگو و دستاوردهای نظام را برای همگان بیان کنیم.


وی در ادامه افزود: مشکلی که ما امروز در کشور داریم در جامعه جهانی نیز این مشکلات وجود دارد، مشکلات اقتصادی و معیشتی تنها مختص ایران و شهرستان ما نیست، بلکه در کل دنیا وجود دارد و باید این ها را به مردم گفت.

فرماندار رشتخوار با تاکید بر اینکه هم اکنون بهترین موقعیت اعلام دستاوردهای تظام و انقلاب در کشور برای مردم است، بیان داشت: ما باید به عنوان مسئولان در سطح جامعه بصیرت افزایی کنیم، برای یک نقطه کور کوچک دشمن آنقدر مطلب در بسترهای مختلف تولید می کند ولی ما از این طرف کارهای خوبی را که انجام می دهیم، اطلاع رسانی نمی کنیم.

نماینده عالی دولت در ادامه اذعان داشت: مردم باید متوجه شود در حوزه های مختلف چه کارهایی انجام شده است، در هفته دولت بنا داریم دو سه تا پایگاه در سطح شهرستان راه اندازی کنیم که مسئولین به هر طریقی به مردم ارائه گزارش دهند.

وی با تاکید بر اینکه امروز رسانه ما باید مردم باشند، تصریح کرد: بسیاری امروز کارهای خوب صورت گرفته در کشور را نمیبیند، باید به صورت منطقی برخورد کنیم، ما در گذشته روزانه چقدر در موضوع کرونا مرگ و میر داشتیم و چگونه ایم مشکل کنترل شد و در ادامه باید گفته شود که ما امروز صادر کننده واکسن به دنیا هستیم.

انتهای پیام/